gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

2009 Ford Ka

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2009 Ford Ka
    trafıkte bocek gıbı araba..heryere sıkısıyor..:D:D:Demegıne saglık ben buna genelde kara fatma dıyorum ama;:D

2009 Ford Ka konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Henry Ford

Henry Ford

Henry Ford (1863 - 1947) Amerikalı otomobil üreticisi Ford, çoğunlukla yalnız tek bir modeli satışa çıkardığı halde, 20. yüzyılın ilk yarısında Amerikan piyasasına egemendi. Kendisi tarafından ilk kez uygulanan seri üretimle Ford, sürümü ve kazancı artırdı. Ayrıca daha yüksek ücretler ve daha kısa çalışma saatleriyle işçilerin koşullarını daha çekici bir hale getirdi. 30 Temmuz 1863'de...
  2. 2009 2008 Obsidian SG-One Ford Mustang

2009 2008 Obsidian SG-One Ford Mustang

fort mustang 2008 Obsidian SG-One Ford Mustang MUHTESEM GÜZELLİK ...:car: 6.4 Litre 8 Silindir Motır Twin Süpersarj beslemeli 800 Beygir üstünde güç Motorda litre başına 125 beygir üstü güç düşüyor 0-100 km 4 Saniye 750 Ib Torque
  3. Ford Mustang Elanor

Ford Mustang Elanor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2012 Ford Fiesta Özellikleri

2012 Ford Fiesta Özellikleri

2012 Ford Fiesta Özellikleri nelerdir hakkında bilgi sunarmısınız bana cevap için ara ara takip edeceğim bu sayfayı.

Sayfayı Paylaş