gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

2009 hande yener modeli

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2009 MODEL HANDE YENER! [​IMG] HANDE YENER, 2009 YILI KONSER TURNESİNE İZMİR’DEN START VERİRKEN YİNE İLGİNÇ KIYAFETLERİYLE DİKKATLERİ ÜZERİNDE TOPLADI.

İzmir Bornova’daki bir mekanda sahne alan Hande Yener, nisan ayında çıkaracağı albümden şarkıları da seslendirerek, hayranlarına sürpriz yaptı. Beyaz çorapları, çiçekli mini eteği, fırfırlı iç çamaşırları, pembe eldivenlerinin yanı sıra ilginç takıları ve gözlerine yaptığı desenli makyajla dikkat çeken Hande Yener, 1.5 saat boyunca sahnede kaldı. Hande Yener’e İtalya’dan gelen özel dansçıları eşlik etti. Yener, İzmir’in kendisine her zaman uğurlu geldiğini, 2009 yılı turnesine bu yüzden İzmir’den başladığını söyledi.

2009 hande yener modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener Hayrola 2009

Hande Yener Hayrola 2009

SANATÇI ADI: Hande Yener ALBÜM ADI: Hayrola ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: Albüm Çıkış Tarihi Nisan Olarak Belirleniyor..
  2. Hande Yener-Hayrola (2009)

Hande Yener-Hayrola (2009)

Hande Yener"in "Hayrola?" isimli yeni albümü müzik marketlerde yerini aldı. Geçtiğimiz haftalarda yeni imajıyla çekilen fotoğrafları basında yer alan sanatçının son albümü hit şarkılarla dolu. Bu yazın en çok dinlenecek albümlerinden biri olan "Hayrola?" için Hande Yener, "Bu albüm yepyeni bir enerjiyle doğdu. İçimdeki beni dışarı çıkardım. Saklı kalmış...
  3. Hande Yener Deliler

Hande Yener Deliler

istediğin gibi olmamı bekleme duramam elde avuçta umduğun şeyi yapmamı isteme başkası olamam ben kimse bana karışmasın istemem ezbere konuşmasın dinlemem herkes beni anlamasın farketmez beklemem beklemem deliler, bize deli dediler dediler dediler bizi delirttiler deliler dediler bildiğin gibi olmamı isteme duramam elde avuçta doğduğum güne dönmemi bekleme başkası olamam ben ...
  4. Hande Yener Teşekkürler albümü

Hande Yener Teşekkürler albümü

hande yener teşekkürler albümü yeni albüm 2011 şarkıları albüm haberleri resimleri burada arkadaşlar. Hande Yener Teşekkürler albümü ile müzik dünyasını, her albümünde olduğu gibi sarsmaya hazırlanıyor. Bir hafta sonra müzik marketlerde satışa sunulacak Hande Yener'in Teşekkürler albümünde ki 12 şarkı söz ve müzik yazarı Sinan Akçıl imzasını taşıyor. 19 eylül'de İstanbul'da albüm tanıtımı...

Sayfayı Paylaş