gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2009 kaynak saç modelleri,çeşitleri ve kaynak saçda saça hacim katmak

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kaynak saç modelleri lüleli saç modelleri kaynak sac kaynaklı 2009 yılı kaynak saç çeşitşeri ve modelleri ve birde artısı var kaynak saç uygularken asıl saça hacim katmak.Yani diyelim ki siz kaynak yaptırdınız ve kaynaklarınızı süresi dolana kadar asıl saçlarınızıda besliyor hacim katıyorsunuz.
    Bir çok kadın merak eder acaba kaynak yaptırırsam asıl saçım zayıflarmı diye işte size işin uzmanlarından kaynak saça dair modeller,çeşitler ve detaylı bilgiler:)

Bazen saçlarımızın kısa olması acayip canımızı sıkar, çünkü o anda kendimize yakışacak bir saç modeli görmüş ve beğenmiş oluruz, ama saçımızın o şekli alabilmesi için haftalarca belki aylarca uzamasını beklememiz gerekir. Oysa doğal saçlarımızı istediğimiz gibi canlandırmak, saçlarımıza hacim katmak, istediğimiz saç modelini elde etmek postiş, çıtçıt, kaynak gibi saç uzatma elemanları ile hiçte zor değil.Halkalı Kaynak ve Keratin Kaynakların her üç çeşidi de, kişiye özel olarak hazırlanarak, doğal saçınızın uzunluğunu değiştirmeksizin, sorunsuz bir biçimde onunla karıştırılabilir. Saç Kaynakları her saç biçimine yakışır, ince ve güçsüz saçlar için mükemmel bir çözüm üretirler. İster daha kalın atkuyruğu tutturmak ister saçınızı örmek isteyin, ister yumuşak ve romantik bir topuz, ister bol lüleli egzotik ve şık bir saç modeli yaratın, Saç Kaynakları size sınırsız saç modelleri imkânı sunabilir.
    Saç Kaynakları ile saçınıza hacim katmak çok kolay. Doğal saçınızı anında çoğaltmak, ona hacim ve canlılık kazandırın.

Görseller www.aymetperuk.com sitesinden alınmıştır.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: 2009 kaynak saç modelleri,çeşitleri ve kaynak saçda saça hacim katmak
    Bende istediğim saç modelini postijle elde ediyorum valla cansız saçlarıma postijle hacim kazandırıyorum çok güzel konuydu adminim emeğine sağlık:)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

şampuan reklamı gibi oldu :hhh:

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

deli ne diyorsun öyle kendi kendine yine muzurluk yapmışsın :D:D

5. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaynak saçı zenciler çok kullanıyor var zenci arkadaşlarım orjinal duruyor onlarda

2009 kaynak saç modelleri,çeşitleri ve kaynak saçda saça hacim katmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 saç kaynağı,postiş,çıtçıt-saç modelleri-sac stilleri-saç şekilleri:

2009 saç kaynağı,postiş,çıtçıt-saç modelleri-sac stilleri-saç şekilleri:

postiş saç modelleri postiş modelleri çıtçıtlı saç postişli bakımı Bir ara bende postiş kullanmıştım:) Ama tabikide arada değişiklik olsun diye :) saçlarımın rengini açtırim derken kuaför geçinen mahluklara kurban gittiğim için saçlarımı kısacık kestirmiştim.Can sıkıntısından bunalım yaşarken imdadıma postiş yetişti:):)Benim postişim uzun at kuyruğu modeli ateş kızılıydı,başta takınca...
  2. Kaynak saç modelleri

Kaynak saç modelleri

kaynak saç modelleri kaynak saç modelleri, çeşitleri, at kuyruğu, çıtçıtlı, örgü ve dahası burada arkadaşlar. Kaynak saç yaptırmayı düşünenler için, saç kaynak modelleri çeşitlerini burada sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
  3. Kaynak Yapılan Saçlar Boyatılır mı?

Kaynak Yapılan Saçlar Boyatılır mı?

kaynak saç kaynak saçlar kaynak saç bakımı kaynak saça bakım klaynak saça boya ile ilgili bilgiler burada melekler. Kadının havasını değiştiren en önemli unsurların başında şüphesiz saçlar gelir melekler :) Bu yüzden saç bakımı kesinlikle ihmal edilmemelidir. Ne kadar şık bir kıyafet te giysek alımlı ve bakımlı olmanın yolu saçlardan geçer. Eğer saçlarınız uzun değilse ve saçları hızlı uzatmak...
  4. Silikon Saç Kaynağı Hakkında Tüm Bilgiler

Silikon Saç Kaynağı Hakkında Tüm Bilgiler

silikon saç kaynağı silikon kaynak silikon kaynak nasıl yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler. Daha önce ki konularımızda kısa saç kullanmaktan bıkıp kısa saç uzatmak için kaynak saç tercih edebileceğinizden uzun uzun bahsetmiştik melekler :) Kaynak saç çeşitleri içinde ilk kullanılanından bahsetmek istiyoruz şimdi sizlere, silikon saç kaynağı. Silikon saç kaynağı yapılırken kaynak...
  5. Kaynak saç çeşitleri ve fiyatları

Kaynak saç çeşitleri ve fiyatları

Uzun saçlara sahip olmak bir çok kadının hayalidir.Neyseki günümüz de uzun saçlara sahip olmak mümkün,saça kaynak yaptırarak.Bir çok neden den dolayı saçlarımızı kaybedebiliriz.Boyadan yanan saçlar ,yada kısa saça heveslenmekten ötürü saçlarımızı kestirebiliyoruz.Bu heves bir türlü şekil almayan saçlar yüzünden kısa sürüyor.İşte kaynak saçlar burda devreye girerek bayanların yüzünü...

Sayfayı Paylaş