2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

daha bısı içmedım içsem iyi olucak aslında ben hapsırıyorum çok fazla o kadar bırazda burnum akıyor öksürük falan yok yanı tatlım bende ne sıkı gıyınırımya:)
ayy ii bari yaa öksürük çok fena oluyo sen tam nezle olmuşun :hasta:kız beim giydiklerimi bi görsen ev zaten buzz.kat kat giyindim oturuyom valla:piha:
bide okadar çok ütüm varki anlatamam ama çalışmam lazımm ütüler beklesin biraz daha:a026:ben ütü yapmayı severim bu arada ev işlerinde en sinir olduğum şey toz almak yaw

ayy ii bari yaa öksürük çok fena oluyo sen tam nezle olmuşun :hasta:kız beim giydiklerimi bi görsen ev zaten buzz.kat kat giyindim oturuyom valla:piha:
bide okadar çok ütüm varki anlatamam ama çalışmam lazımm ütüler beklesin biraz daha:a026:ben ütü yapmayı severim bu arada ev işlerinde en sinir olduğum şey toz almak yaw

kızzzz öyle kat kat gıyınemem ben valla çatlarım sıkıntıdan ıkıye:piha:hep rahat olucak kıyafetim ince ince ıgggggg ben hiç sevmem ütüyü :a026:keske evde yapan bırı olsada yapmasam yaaa

kızzzz öyle kat kat gıyınemem ben valla çatlarım sıkıntıdan ıkıye:piha:hep rahat olucak kıyafetim ince ince ıgggggg ben hiç sevmem ütüyü :a026:keske evde yapan bırı olsada yapmasam yaaa
ya aslında alışkanlıkta biliyomusun küçüklükten beri sıkı giyinirim hep ben bunalmam öyle kolay kolay.:Devt genelde ütü pek sevilmez bayanlar arasında ben tipik bi bayan olduğum için:piha:

ya aslında alışkanlıkta biliyomusun küçüklükten beri sıkı giyinirim hep ben bunalmam öyle kolay kolay.:Devt genelde ütü pek sevilmez bayanlar arasında ben tipik bi bayan olduğum için:piha:

aslında sıkı gıyınmen güzel bısı üsütmessın ama yapabılene ıyı ben öyle gıyınırsen bana bısıler oluyor o yuzden gıyınemem hep tek bısı olucak üzerımde o kadar sen artık kaç saat ütü yaparsın bılınmez bende yarın temızlık yapıcam artık cumaları temızlık günüm olucak

aslında sıkı gıyınmen güzel bısı üsütmessın ama yapabılene ıyı ben öyle gıyınırsen bana bısıler oluyor o yuzden gıyınemem hep tek bısı olucak üzerımde o kadar sen artık kaç saat ütü yaparsın bılınmez bende yarın temızlık yapıcam artık cumaları temızlık günüm olucak
sorma çok uzun sürecek am napiim sağlık olsun yaparım.cumaları evde olman güzel am cnm hem mübarek gün ne güzel evinde rahat olursun.temizliğinide yaparsın ohhh miss
ya kızlarda gelseee yavaş yavaş ne ii olurr:)

sorma çok uzun sürecek am napiim sağlık olsun yaparım.cumaları evde olman güzel am cnm hem mübarek gün ne güzel evinde rahat olursun.temizliğinide yaparsın ohhh miss
ya kızlarda gelseee yavaş yavaş ne ii olurr:)

evet canım cuma evde olmak güzel bencede rahat rahat ohhhhh ya evet kızlar gelmedı daha buraya bakalım ne zaman ugrayacaklar:)

Arkadaşlar, bende en eski olarak sizlere tşk ediyorum bu konu için :) Fakat bir şey diyecem :D:D Bu konu neden gebelik bölümünde? Acaba benmi anlıyamadım yoksa siz mi yanıldınız yanlış yere açtınız :):)

Eskilerden görmek beni çok mutlu etti, bunuda belirtmeden edemiyeceğim :D:D

Ha bu arada eğer ki konu benim tahmin ettiğim gibi yanlış yerde ise bana ulaşın ki doğru yere taşıyalım :) Doğru yerde meleklercafe olur :D:D

Arkadaşlar, bende en eski olarak sizlere tşk ediyorum bu konu için :) Fakat bir şey diyecem :D:D Bu konu neden gebelik bölümünde? Acaba benmi anlıyamadım yoksa siz mi yanıldınız yanlış yere açtınız :):)

teşekkür ederiz rüyam.biz çok fazlada eski olamadık am bi ara çok hoş bi ortam olluşmuştu en erken gebelik belirtileri bölümünde.bburda da o topikten arkadaşlarla toplanalım dedik.konumuz içinde gebelik yine olucak çünkü hepimiz anne olmak istiyoruz burdaki arkadaşlar.hatta bazılarımız artık anan adayıı.ilk tanıştığımızda ortak noktamız bebiş sahibi olabilmekti.konularımızdan biride bu olacağı için bu böşümde açtık ama bi sıkıntı olmaz inşallah.

canım hosgeldın sende en eskı üye olarak evet gebelık bölümünde canım yenı konu dedım ben oradan açtım aslında bızler hamıle kalmak ısteyenlerın paylasım alanından buraya geçtık orada hep bebek konusu oldugu için burada farklı seyler paylasırız dedık kafamızı dagıtmka anlamında tabıkı bebek te konumuzun içinde olucak tatlım:)

Geri