gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2009 mezuniyet kıyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2009 mezuniyet kıyafetleri mezuniyet kıyafetleri ankara Okulların kapanmasına çok az bir zaman kaldı kimi öğrenciler artık mezuniyetlerini kutlama partileri verecekler yaa peki bu balo ve partilerde ne giyeceğine karar veremeyenler... Özellikle genç kızlara yönelik bu abiyer mezuniyet balonuz için farklı şık ve özel seçenekler olabilir [​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2009 mezuniyet kıyafetleri

mezuniyeti olanlar için süper alternatifler hepsi harika tesekkürler adminim

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ilk bakışta hayran kaldım gercekten mükemmel.....

5. ms copéLand

ms copéLand Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edin lütfnn??
    merhaba ben ankaradan su burdaki elbiselern bulunduğumağazaların ankarada bayiileri varmı acaba?? hemen yanıt verirseniz cook sevirim.. =)) şimdiden teşekkürler :abo:

2009 mezuniyet kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 2009 Abiye Mezuniyet Kıyafetleri

2008 2009 Abiye Mezuniyet Kıyafetleri

mezuniyet abiyeleri 2009 abiye kıyafetler abiye kıyafetler 2009 mezuniyet kıyafetleri modelleri Hepsi birbirinden harika süper mezuniyet kıyafetleri ister baloda ister diskoda :) Karar sizin :)
  2. 2009 mezuniyet balo kıyafetleri

2009 mezuniyet balo kıyafetleri

mezuniyet balo kıyafetleri mezuniyet balosu kıyafetleri balo saç modelleri için saç modelleri okul balosu Mezuniyet bir dönüm noktası ve yeni bir hayatın başlangıcıdır. Uzun yıllarca birlikte okuduğunuz arkadaşlarınızdan ve öğretmenlerinizden ayrılarak artık yeni bir döneme başlayacağınız için mezuniyetin kutlanması oldukça büyük önem taşır. Yıllar geçse de hafızalardan asla silinmeyecek bir...
  3. en güzel mezuniyet kıyafetleri

en güzel mezuniyet kıyafetleri

mezuniyet kıyafetleri en güzel mezuniyet kıyafetleri en güzel elbiseleri kıyafetler kıyafetler
  4. Mezuniyet Kıyafeti

Mezuniyet Kıyafeti

Merhaba kızlar :) Benim 14 yaşında bir kuzenim var sene sonu mezuniyet baloları olucak fakat bir türlü kıyafet beğenemiyor boyu kısa olduğu için kısa giymeyi ve topuklu ayakkabı giymeyi düşünüyor önerilerinizi bekliyorum :)
  5. Mezuniyet Kıyafetleri 2016

Mezuniyet Kıyafetleri 2016

Hayatınızın yeni bir dönüm noktası olan mezuniyet günü için çoğunlukla aylar öncesinden itibaren bu özelg ün de giyeceğiniz abiye modeli arayışına girersiniz. Piyasa da bulunan birçok abiye modeli şık olmasına karşın genç kızların çok fazla yaşına uygun olmamaktadır. Mezuniyet gecesi giyeceğiniz abiye modeli genç kız yaşına uygun bir model olmalıdır. Giyeceğiniz abiye modeli eğer yaşınıza...

Sayfayı Paylaş