2009 un en güzel gelinlik modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2009 un en güzel gelinlik modelleri
Yeni sezon gelinlik modelleri, en güzel gelinlik modelleri ile sizlerleyim.
Malum düğün sezonunun en çok yaşandığı yaz ayları içindeyiz. Aylarca süren hazırlıklar sonucu birçok çift evliliklerini gerçekleştirirken bazıları için de artık geri sayım başladı diyebilirim.

Bir gelin adayı için en zor karar aşamalarından biri şüphesiz gelinlik modeli seçimidir. Gelinlik modeli seçerken öncelikle düğününüzün yapılacağı yerin konsepti, vücut yapınız ve yaşam tarzınızı ön plan da tutmanız en isabetli seçim olacaktır.

61_d.JPG

Yeni gelinlik modellerinin vazgeçilmez detayı dantelli gelinlik yine gelin adaylarının gözdesi olacak. Straplez gelinlik modelleri, balık etek gelinlik modelleri ile birlikte kabarık prenses gelinlik modelleri trendler arasın da yer alıyor.
BS01011.JPG

Uzun kuyruklu gelinlik modelleri ise değişmeyen tasarımlar arasın da tekrar yerini alarak değişik modeller ile gelin adaylarına sunuluyor.

Gelinlik-modelleri-ankara.JPG

Evlilik hazırlığı yapan tüm genç kız ve gelin adaylarınızı ben evleniyorum kategorime bekliyoruz.

Son düzenleme:
Cevap: 2009 un en güzel gelinlik modelleri

hepsi birbirinden şık albeni diyo yaaaaa:(

Cevap: 2009 un en güzel gelinlik modelleri

hepsi çok güzel emeğine sağlık ama bence gelinlik şımarık kendini beğenmişliği değilde asilliği ve saflığı temsil etmeli :D

Geri