gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

2009 yazına kapak olacak msn nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

kapak olacak msn nickleri kapak nickler 2009 msn nickleri 2009 değer bilmeyenlere nickler varlığımın değerini bilmeyenlere yokluğum olsun .·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•· . Varlığımın değerini bilmeyenlere, yokluğum Kapak olsun
    ´·._.·´·•·´·._.·´·•·´·._.·´·•·´·._.·´·•·´·._.·´·•· ´

ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé...!!!..

ℓιƒє.. нαѕ вєтяαує∂ мє ση¢є αgαιη (HAYAT... BİRKEZ DAHA BANA İHANET ETTİ)

KoPyALa tArZınI yApıŞTIr HaYATInA!!

B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???

sen kendi şerefini 3 kuruşa satacak kadar basitsen ben o şerefi alacak kadar büyüğüm

1)ugruna neler harcadım cnm anlamadın ya...
    2)aşk futbol topuna benzer önce tekmeyi atarsın sonra peşinden koşarsın...
    3)erkek değin nedirki taknca koluna yakışmalı vurunca duvara yapışmalı...

HaYaT $aHTé !n$anLaR KaHPé HéRKé$Té B!r Ma$Ké!...\\\\\$oKaKLaRDa YaNKıLaNDı ADıM...$éN$!ZL!Ğé H!Ç ALı$MaDIM

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2009 yazına kapak olacak msn nickleri
    vayyy hos valla:D:D
    :kiss: bidenem

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

süppper!

ayyyyyyyyyyyyy çokkkkkkk GÜZÜL XD.... OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

YAZMALIYIIIZ BNL...

2009 yazına kapak olacak msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kapak olacak Msn nickleri

kapak olacak Msn nickleri

kapak olacak nickler erkeklere kapak nickler erkeklere sözler olacak msn nickleri sözler Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim ‘ Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim… ?ê??îz Bê? ?êƒê? a£à?á?... >>>?????l?? g?ç???? ?????ı????…¢??ı? ????g??…??ş ???? ????? ?????l??….!!!
  2. Kapak Nickler

Kapak Nickler

sıradışı sözler facebook HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!.. ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taqMa siKdiR éDD..! ' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez...
  3. 2008 2009 süslü msn nickleri yeni

2008 2009 süslü msn nickleri yeni

yeni nickler 2009 en yeni nickler 2009 msn nickleri msn nickleri süslü Koş vatandaş koş batan geminin süslüleri bunlar, a, b, c, vitamini hepsi bunlarda :D Sanki memleket kurtarıyoruz iyimi altı üstü nick vercez:D:D (`'•.(`'•.¸*¤*¸.•'´)¸.•'´) adınız (`'•.(`'•.¸*¤*¸.•'´)¸.•'´) ●•٠·˙•.•´¯`•. adınız .•´¯`•.•˙·٠•● ••.•´¯`•.•• adınız ••.•´¯`•.•• «•´`•.(`•.¸♥•♥•♥¸.•´).•´`•» adınız...
  4. 2009  yazı uçuk kaçık, cıvıl cıvıl olacak

2009 yazı uçuk kaçık, cıvıl cıvıl olacak

uçuk kaçık nickler kaçık nickler
  5. Kapak msn nickleri

Kapak msn nickleri

ßıktımmmmmm - anılcak bir 'adın'bile yok Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin! #"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş. #Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...! éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana...

Sayfayı Paylaş