gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2009 yılının en çok tercih edilen gelinlik modeli

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gelinlik modelleri gelınlık modellerı gelinlik modellerı gelınlık modelleri Evet arkadaşlarım size 2009 yılında evlenenlerin en çok tercih ettiği gelinlik modelini sunuyorum...
    Straplez ve taşlarla süslü gelinlik oldukça şık ve gözalıcı görünüyor...Gerçi ben böyle bir gelinliği seçermiydim bilemiyorum ama peki siz evlenseniz böyle bir gelinlik modelini tercih edermiydiniz ? :tik:

despina bunu beğendi.
  2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    suanki kararımda olursam evlenirkende böyle bir gelinlik tercih etmem malesef :( ben kabarık istiyorum masallardan fırlamış gibi bir gelinlik hayalim nasip olursa:) tesekkürler pasim paylasım için

3. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar gzel değil sadece aşaağı kısmı güzel dar ve vücut hatlarını çıkarması gece elbisesine benzemiş nişan için güzel ama gelinlik olarak olmazzzz

2009 yılının en çok tercih edilen gelinlik modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. son yılların en çok tercih edilen gelinlik modelleri

son yılların en çok tercih edilen gelinlik modelleri

en çok tercih edilen gelinlikler tercih edilen gelinlikler en çok gelinlik modelleri gelinlik dehşet
  2. Dünyanın en çok tercih edilen 8 diyeti

Dünyanın en çok tercih edilen 8 diyeti

diyetisyenimin verdiği liste cansu dere diyeti Hemen hemen her kadın vücudunda ki fazla kilolardan dolayı şikayetçi.Bende dahil.Benimde bir 9 kilo fazlam var.Şuan 69 kiloyum ve 9 kilo vermek için çaba gösteriyorum:DBayadır bir diyete ara vermiştim ama şu sıralar tekrardan başladım.İnşallah istediğim kiloya kavuşurum.Ben diyetimi diyetisyenimin verdiği listeye göre yapıyorum.Sıradan bir diyet...
  3. En çok tercih edilen üniversite bölümleri 2011

En çok tercih edilen üniversite bölümleri 2011

2011 yılında en çok hangi ünüversiteler tercih edilmiş melekler bununla ilgili bir haber var mı merak ediyorum. Bende seneye kazanacağım ve en çok tercih edilen üniversiteye gireceğim :D:D
  4. 2011 LYSde En Çok Tercih Edilen Bölümler ve Üniversiteler

2011 LYSde En Çok Tercih Edilen Bölümler ve Üniversiteler

2011, lys, en çok tercih edilen bölümler, üniversiteler, hangileri, ile ilgili bilgiler burada melekler 2011 LYS sonuçlarına göre seçilen üniversiteler ve bölümler hakkında bir araştırma yapılmış melekler :) Haberimizde yer alan bilgiler en çok seneye sınava girecek olan öğrencilerin işine yarayacak,buyrun.. Bir internet sitesi üzerinden 66 bin Üniversite adayının katılımıyla yapılan...
  5. En Çok Tercih Edilen Eyeliner Modelleri 2014

En Çok Tercih Edilen Eyeliner Modelleri 2014

eyeliner çeşitleri, eyeliner modası 2014, eyeliner nasıl sürülür İncecik bir çizgi halinde ya da kuyruklu, tam bir kedi gözü şeklinde ya da bembeyaz. Sevgili melekler, çeşitleri bulunan eyeliner sürme tekniklerinden hangisini seçerseniz seçin, eyelinerın modası hiç geçmiyor, içiniz rahat olsun. Hoş ve bakımlı bir yüz için bakın eyeliner nasıl sürülüyor, hangi çeşitleri kullanılıyormuş......

Sayfayı Paylaş