gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2009 yılının modası tunikler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

moda tunikler son moda tunikler yeni çocuk tunikleri

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: 2009 yılının modası tunikler

çok hoşlar emeğine sağlık adminim

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2009 yılının modası tunikler

harika bide altina mini siyah saten yada deri etek dizüstü süet çizme harika olurdu...teşekkürler admınım

2009 yılının modası tunikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 80'li yılların modası 2008-2009 modası oldu :)

80'li yılların modası 2008-2009 modası oldu :)

80 li yılların modası 1980 li yılların modası 80 yıllarda moda yıllar moda 1980
  2. 2009 yılı takı modası takı modelleri

2009 yılı takı modası takı modelleri

takı modelleri 2009 2009 takı modelleri tasarım lara tasarım takı tasarımcılar takı tutkunları için 2009 yılı için muhteşem şık takılar tasarlamışlar :) şahsen ben bittim bu takı modellerine :D:D parası olan alsınnn :D:D
  3. 2009 yılı çanta modası hakkında bilgiler

2009 yılı çanta modası hakkında bilgiler

çantada moda çantalar hakkında bilgi çanta hakkında bilgi çanta ile ilgili Kış sezonunun vazgeçilmezi büyük çantalar ünlü markaların yine gözdesi! Üstelik kızılderilileri anımsatan saçaklarıyla.. Çanta trendini takip etmek istiyorsanız saçaklı çanta ve tamamlayıcı bir sandalet bulursanız kaçırmayın! Yaz geldi gelecek... Sıcaklarda büyük çanta taşımak zor olabilir, yerine hafif ve daha küçük...
  4. fiyonklu nostalji elbiseler 2009 yılının modası oldu

fiyonklu nostalji elbiseler 2009 yılının modası oldu

elbiseler 2009 nostalji elbiseler nostaljik nostalji elbise modelleri nostaljik elbise modelleri genelde eski Türk filmlerinde gördüğümüz fiyonklu elbiseler anlaşılan o ki 2009 damgasını vuracak :):) ben çok severim cici giyinmeyi benim gibi cici ve çekici olmayı tercih edenlerin dolabında yer edinecek fiyonklu elbise modelleri :D:D fiyonklu elbise modelleri...
  5. gömlek tunik 2009

gömlek tunik 2009

tunik gömlekler movel gömlekleri movel gömlek movell gömlek modelleri movell tunik gömlekler 2009 yazının gözdeleridnen olacağa benziyor..rahatlığına ve şıklığına hatta sportifliğine düşkün bayanlar bu güzel gömlek tuniklerden yana yapıcaklardır tercihlerinii:):) *MeÇHuL*

Sayfayı Paylaş