gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

2009'da da randa rüzgarı devam ediyor!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Evet arkadaşlarım randa giysiler bu senede revaçta tüm mm ailesine duyurmaktan büyük onur duyuyorum.... ee melişler ikinciyi beğendim bi tane alan yokmu bana bundan :) [​IMG]

2009'da da randa rüzgarı devam ediyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ramiz Dayı Sözleri

Ramiz Dayı Sözleri

ramiz dayı sözleri ramiz dayı nickleri haksızlık haksızlık sözleri dayi haksizlik Ezel dizisinin Ramiz dayının sözleri o kadar çok meşhur olduki bende msn nickleri olarakta kullanabileceğiniz bu güzel ve meşhur sözleri sizler için açmaya karar verdim Şu anda binlerce kişi Ramiz dayının sözlerini konuşuyor ve adına onlarca fanclup kurulan işte Ramiz dayının sözleri “sadakat sadaka gibi...
  2. 2010 da Puantiye Rüzgarı

2010 da Puantiye Rüzgarı

2010 ilkbahar-yaz modası için hazırlanmaya başladığımız bugünlerde yeni sezon trendlerine yakından bakmaya devam ediyoruz. Bu yıl nostaljik görünüm sergileyen puantiyeli kıyafetlerle şık ve ilgi çekici tarzlar yaratmak için hazır olun. Puantiye modasını eminim modayı takip eden hemen hemen her bayan biliyordur.Çok eski yıllarda bayanların gözdesi olan puantiyeli kıyafetler artık yeni...
  3. Ramiz dayı öldü mü?

Ramiz dayı öldü mü?

ramiz dayı ramiz dayı gerçekten öldü mü gerçekten öldü mü öldümü ezel ali Az önce Ezel dizisini soluk soluğa izledim desem yeridir.Yeni sezona yeni isimlerle giren Ezel dizisi başladığı günden itibaren yüksek adrenalin ve muhteşem kurgusuyla seyirciyi ekran başına bağlamasını bilen dizilerin başında geliyor. 27 Eylül Ezel dizisi sonunda ben gerçekten şok yaşadım.Diziye konuk oyuncu sıfatıyla...
  4. Ramiz Dayı diziden neden ayrıldı?

Ramiz Dayı diziden neden ayrıldı?

tuncel kurtiz neden ezelden ayrıldı Ezel dizisinin sevilen kahramanı usta oyuncu Tuncer Kurtiz (Ramiz Dayı) diziden neden ayrıldı...Merak edenler için :tik: Ezel’in Ramiz Dayı’sı Tuncel Kurtiz, dizinin yayınlanan son bölümünde hayranlarını üzdü. Bir çatışmanın ortasında kalan Ramiz Dayı, aldığı kurşun yarasıyla hayatını kaybetti. Ancak Kurtiz’in canlandırdığı karakterin ölümüne...
  5. Bahar'da da  Boyun Aksesuarlarıyla Devam Ediyoruz

Bahar'da da Boyun Aksesuarlarıyla Devam Ediyoruz

Tüm kış boyunca moda olan boyun aksesuaları bahardada bizlerle :)

Sayfayı Paylaş