gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

2010-2011 sezonun trendleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2011 inleri Sevgili bayanlar; 2010-2011 sezonu için henüz gardrobunuzu oluşturmadıysanız bakın bu sezon hangi renkler, hangi elbiseler, nasıl bir tarz ve stiller moda önce onu bir size açıklayayım sonra alışverişe başlayıp gardrobunuzu doldurmaya başlayabilrisiniz:):):)

2010-2011 sezonunda tamamen özgürüz son derece rahat salaş ve kuraldışı harika kıyafetler bizi bekliyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.Benim tarzım yıllardır salaş giyim tarzı üzerine.Pek kimse de olan bir tarz değildi ama son yıllarda gittikçe artmaya başladı ve dahada artacağa benziyor.Bence moda kendinize yakışanı seçmeniz ve giymenizdir. Ben bu modayı seviyorum vede sizlere öneriyorum.Bana yakışstığı kadar sizede yakışacaktır:ehi:

Ben sizlere bu sezonun in'lerini yani en çok tercih edilecek trendlerini açıklayayım sizlerde not edinin:):):)

Bu sezonun İN’leri :

Pembe renk,

Deri,

Doğal Görünüm,

Dar Paça,

Bol Kesim,

Orta ve Uzun Saç,

Converse,

Burberry Stil Çantalar,

Postacı tipi uzun askılı Çantalar,

Yarasa Kol,

Tek kollu ve tek omuzlu giysiler,

Mavi ve siyah kot pantolonlar ,

Strech,

Tayt,

Babetler,

Kırmızı Ruj...

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dar paçamı!!! ben kimseye yakıştıramıyorum onu .tabi zevk meselesi

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    dar paca lazım banada ya gri veya simsiyahhhh

2010-2011 sezonun trendleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezon trendileri takı modelleri

Sezon trendileri takı modelleri

Sezon trendlerinin, maskülen tarzdan tamamen uzaklaşmasıyla kadınsı unsurlar daha bir ön plana çıkmaya başladı. Yazın birbirinden canlı renkleri, bu sezon bileziklere yansıdı... Genellikle ahşaptan yapılan bu bilezikler ya tek başlarına ya da bir kaç tanesi birarada kullanılmakta. Birbirinden göz alıcı bu bilezikler, yaz aylarında plajlarında vazgeçilmezi olacağa benziyor. Başka hiç bir...
  2. 2010-2011 sezonun güneş gözlükleri

2010-2011 sezonun güneş gözlükleri

2010 2011 güneş gözlükleri 2011 güneş gözlükleri gözlüğü modası Yaz sezonu yavaş yavaş açılmaya başladı.Yaz deyince güneş deyince akla ilk gelen tabi ki güneş gözlükleridir.Hemen hemen hepinizin vardır.Sanki aranızda bazıları ''benim yok'' diyor:)Artık yok diye üzülmeyin çünkü; bu güneş gözlüklerini gördükten sonra eminim artık sizde de bir tane olacaktır:):):) 2010-2011...
  3. 2010-2011 sezonu bluz modelleri

2010-2011 sezonu bluz modelleri

bluz modelleri 2011 bluz modelleri 2011 2010 şık 2010-2011 Yaz sezonunun bluz modelleri görücüye çıktı.Modeller genellikle sade ve saten kumaşlardan oluşuyor.Çoğu bluzda fırfırlar göze çarpıyor.Renklerde ise genellikle açık tonlar tercih edilmiş.Beyaz,pudra rengi,krem vs...renklerden oluşan bluzlar gerçektende göz kamaştırıcı görünüyor:) Sezonun bluzlarından bir kaç modeli sizlere...
  4. 2010/2011 Sonbahar- Kış Saç Trendleri

2010/2011 Sonbahar- Kış Saç Trendleri

orta boy saç modelleri 2011 2011 orta boy saç modelleri sac kesim vag modeli vag Evet kızlar bunlarda işinize yarar galiba... =) Kişiliğe göre saç şekli nasıl olmalıdır? Sonbahar kadının saç renkleri parlak ve yoğun olmak zorundadır. Aynı zamanda yoğun renklerle çevrelenmek, sonbahar kadınını anlatan renk dokulardır . Saç dip boyları koyu, orta uç boyları orta açık, en uçlar da daha açık...
  5. 2010-2011 kış sezonu için kazak modelleri

2010-2011 kış sezonu için kazak modelleri

Havalar iyice soğudu. Kalın kazaklar dolabımızda yerlerini aldı. Ama eskilerinin yanına 1-2 tane de yeni eklemek lazım değil mi. İşte size örnek olacak yepyeni kazak modelleri.

Sayfayı Paylaş