gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

2010-2011 takı modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

takı modelleri 2011 2011 takılar takı modelleri takıları takılar Takılar üzerine aradığınız herşey burada melekler. Beğeneceğinizden eminin buyrun...

SadmiN bunu beğendi.
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Ohh sonunada mis gibi tanıtımı afişi süper olmuş canım:D özellikle bunu çok beğendim harika duruyor[​IMG]

3. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93

bende bunu çok beğendim. bizim buradaki sosyete pazarında 5 TL ye var...

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Melekler mekanı.com da ... süperdi.. adresi nerdedir iletişim numaraları falan tatlım ben beğendim birkaç adet alıyım bari..

Süper olmuş paylaşım reklamda p derece tşk ederiz canım bu güzel fikire..

5. urbe_mere

urbe_mere Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
2010-2011 takı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 takı modelleri

2010 takı modelleri

2010 takı modelleri 2010 takı modası takıları modelleri takılar 2010 da kıyafetlere ayakkabılara değişiklik geldiği gibi takılara muhteşem bi değişiklik geliyor..işte o muhteşem değişiklikler sizlerle..
  2. 2010 2011 mont modelleri

2010 2011 mont modelleri

2010 mont modelleri lc waikiki 2011 mont modelleri 2010 2011 montlar Kış geldi artık herkes montlar almaya başladı almayanlar varsa bu örnekler çok hoşunuza gidicek benden söylemesi :)
  3. Afterglow 2011 Takı Modelleri

Afterglow 2011 Takı Modelleri

takı modelleri 2011 2011 takı tasarım modelleri Afterglow 2011 takı modellerini görücüye çıkardı Melek'ler...Koleksiyonda Birbirinden farklı modeller yer almaktadır.Otantik bir takı şöleni sunan Afterglow ,2011'de takı tutkunlarını sevindirecek.Şıklık ve otantikliğiylr ön plana çıkan bu takıları sizlere sunuyorum;) Bazı parçalarında haç şeklinin olması da dikkatleri çekiyor.
  4. Altınbaş 2011 takı modelleri

Altınbaş 2011 takı modelleri

takı modelleri 2011 2011 takı modelleri altınbaş hürrem takıları altınbaş set su yolu seti altınbaş, 2011, takı modelleri, takı setleri, yeşil taşlı takılar, kolyeler, küpeler, yüzükler burada arkadaşlar. "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde ki Hürrem yüzğünden sonra, takı modellerinde yeşil taş oldukça rağbet gördü Melek'lerim. Görünen o ki, altınbaş'da 2011 modasında yeşiltaşların...
  5. 2011 Cybelle Takı Modelleri

2011 Cybelle Takı Modelleri

cybelle, takı,takı modelleri, 2011, yüzük, küpe, kolye tasarımları burada arkadaşlar. Takıp, takıştırmayı seven Melek'lerimiz, sizlere Cybelle'nin ilginç ama bir o kadar da şık olan takı modellerini sunuyoruz.

Sayfayı Paylaş