gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

2010 angel sanchez dar kesim gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

dar kesim gelinlik angel gelinlik modelleri dar kesim gelinlikler modelleri abiye
    gelinlik konusunda ismini duyurmuş güzel markalardan biri de angel sanchez.Yeni sezon için tasarımlarını tamamlamış durumda bir çok genç kızımızın hayallerini süsleyen gelinliği bulmasına yardımcı olacak gercekten hoş modeller var baktıgımızda düz ve dar kesim modeller agır basıyor bu da düz isteyen gelin adaylarımız için fikir olabilir ne dersiniz?..........

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bu marka gercekten dunyaca ünlü bir marka ve gelinlik olsun abiye oılsun müthiş modelleri var

2010 angel sanchez dar kesim gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 dar gelinlik modelleri

2010 dar gelinlik modelleri

dar gelinlikler 2010 dar gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2010 Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ben şahsen gelinliğin çok dar olmaması taraftarıyım.Dar bir gelinlik giymek için öncelikle fiziğinizin kusursuz olması gerekiyor vede hareketlerinizin kısıtlı çünkü çok fazla rahat edilecek bir model seçimi değil..Heleki bizim Türk kültürümüzde gelinlerin hep pistten inmediği bir düğün...
  2. Dar kesim pantolonlar

Dar kesim pantolonlar

dar pantolon modelleri dar kesim pantolonlar kesim pantolon hamilelikte Bacaklarına güvenen bayanlar bu dar pantolonlar tam sizlik:DÜzerine tuniklerle kullanabileceğiniz 2009 kışı dar pantolon modelleri...
  3. dar gelinlik modelleri

dar gelinlik modelleri

dar gelinlik modelleri dar gelinlik Evet arkadaşlar bunlar dar gelinlik modelleri bence gelinlik oldukça şık ve gözalıcı görünüyor... ben böyle bir gelinlik giyemedim ama peki siz evlenseniz böyle bir gelinlik modelini tercih edermiydiniz
  4. 2014 Dar Kesim Abiye Modelleri

2014 Dar Kesim Abiye Modelleri

2014 dar abiye modelleri, 2014 abiye modeller, 2014 dar gece elbiseleri Abiye elbise modasının yıllardır değişmeyen trendlerinden olan dar kesim abiye modelleri 2014 yılın da tekrar karşımıza çıkıyor. Dar abiye elbise modellerini tercih etmeden önce çok iyi bir şekilde düşünüp ona göre karar vermenizde fayda olacaktır. Vücudun tüm hatlarını ortaya çıkaran dar kesim abiyeleri giymeye karar...

Sayfayı Paylaş