gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

2010 Bahar Korçan İlkbahar Yaz

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

2010 ilkbahar yaz trendleri
    Bahar Korçan 2010 İlkbahar yaz koleksiyonu çok fazla ilgi çekici :) Koleksiyona bakınca da anlayacaksınız.. Balon etek modellerini bilirsiniz melekleri. Onu fazlaca bi şişirmişler ve abartmışlar. Ortaya böyle bi koleksiyon çıkmış. Ben şaşırdım kaldım doğrusu.
    Buyrun bi de siz bakın bu ilginç koleksiyona.. yupis

Gerçekten de ilginçti dimi meleklerim? yupis :D

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Evet dediğin gibi gerçekten çok ilginç:DGöz alıcı:Dbu modacıların tarzlarına akıl sır ermiyor:D

2010 Bahar Korçan İlkbahar Yaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 İlkbahar-Yaz Abiye Modelleri

2010 İlkbahar-Yaz Abiye Modelleri

2010 yaz abiye modelleri bahar korçan abiye 2010 yaz abiyeleri abiyeleri modelleri 2009 yazını yeni bitirdik kış mevsimine giriyoruz yavaş yavaş...2010 kışında neler moda olucağını neler giyiceğimizi çoktan öğrendik ama ya 2010 İlkbahar-Yaz sezonunda neler moda olacak neler giyeceğiz merak ediyorsanız işte cevabı :tik:
  2. Topshop 2010 ilkbahar-yaz

Topshop 2010 ilkbahar-yaz

İlginç tanıtım ve ilginç tasarımları ile topshop a bir gözatalım kızlar :tik: x
  3. 2010 ilkbahar/yaz Lacoste koleksiyonu

2010 ilkbahar/yaz Lacoste koleksiyonu

lacoste çocuk 2010 ilkbahar yaz Lacoste yepyeni modellerini tanıttığı defileden sizlere bazı görüntüleri ve yeni sezon modellerini paylaşmak istiyoruz.Bakalım Lacoste yeni sezonda bizlere nasıl modeller hazırlamış=)
  4. Kensol 2010 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu

Kensol 2010 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu

Yaz sıcak yüzünü gösteriyor artık havaların ısınmasıyla birlikte yazlık tiril tiril kumaşlardan oluşan kıyafetlerde bizlere mağaların vitrinlerinden gözkırpıyor... Kensol firmanını 2010 ilkbahar-yaz sezonu için hazırladığı koleksiyonu sizlerin beğenisine sunuyorum kızlar...İster gündüz ister akşam dışarı çıkarken giyebileceğiniz koleksiyonu beğenizceğinizi umuyorum:tik:...

Sayfayı Paylaş