gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2010 Boğazlı Kazak Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2010 kazak modelleri 2010 kazak modası kış modelleri 2009
    Yaz bitmek üzere kış mevsimi geldi gelecek...Kışın hepimiz bizi sıcak tutacak içimizi ısıtacak şeyler giymek aynı zamanda da güzel görünmek isteriz...2010 kış sezonu için hazırlanmış kazaklar hem bizi sıcak tutacak hemde şıklığımıza şıklık katacak türden...2010 Kazak modellerine bakın bakın hak vericeksiniz melekler :tik:

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu acayip beğendim canım. Teşekkürler hepsi çok şık.

2010 Boğazlı Kazak Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 bayan boğazlı kazakları

2009 bayan boğazlı kazakları

Boğazlı Kazak Modelleri alıntı
  2. Eşiniz için yapılışıyla boğazlı kazak modeli

Eşiniz için yapılışıyla boğazlı kazak modeli

kazak yakası nasıl yapılır erkek kazağı nasıl örülür boğazlı kazak örülür erkek kolu kesilir Malzeme : Nako Nova MoulineRenk No : 1886 Gri Bej Kırçıl ( 7 Yumak ) Şiş No : 8 Örgü Şekli : Modelli Ön 68 ilmek başlanacak. Lastik 2 düz 2 ters olarak ilmekler dizilirken, ortaya 4 düz getirilip yine 2 ters 2 düz olarak devam edilecek. 8 sıra örüldükten sonra, ortadaki 4 düz ilmek de, ilmekler 2’ye...
  3. 2010 İnce Kazak Modelleri

2010 İnce Kazak Modelleri

2010 kazak modelleri ince kazak ince modelleri kazaklar erkek 2010 yılı kazak modelleri çıtı bile :) Üstelik bu kazaklarla hiç sıkılmayacaksınız. Çok rahat ve inceler. Bu kazaklarla kışın hem şık hem de enerji dolu gözükeceğiz gibi geliyor bana.. Koyu tonlar,açıktonlar.. Dekolteli,dekoltesiz.. Lacivert,mor,kırmızı... Her kadının en az bir tane beğeneceğine inanıyorum :) Çünkü ben hepsini...
  4. 2010 kazak modelleri

2010 kazak modelleri

2010 kazak modelleri 2010 kazaklar kazakları hazır kazaklar hazır kazak modelleri 2010 yılının kazakları şimdiden siz modaseverlere sunulmaya başladı.Çünkü kış yüzünü bu sene erken göstericek.Bu nedenle acele edin kazaklar hazır olsun kızlar... Bu grisine bayıldım..Ayrıca hanımlar demedi demeyin zümrüt yeşili en üstteki kazağın rengi ve bu en sonda...
  5. Boğazlı Kazak Modeli ve Yapılışı

Boğazlı Kazak Modeli ve Yapılışı

Ne yalan diyeyim ben şahsen boğazlı kazak giyemiyorum yani böyle sanki birileri boğazımı sıkıyor hissini veriyor bana ama eğer sizler soğuk bir memlekette oturuyorsanız ve boğazlı kazak modellerinide rahatlıkla giyebiliyorsanız sizlere şık bir boğazlı kazak örneğini ve yapılışını sunuyorum. Malzemeler: 8 ve 6 numara normal şiş, 65 numara 40cm uzunluğunda yuvarlak şiş(yaka için),zevkinize göre...

Sayfayı Paylaş