gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2010 ceket modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2010 ceket modası Son derece şık ve spor tasarımlardan oluşan ceket modası göz kamaştırıyor
    Kışın içine bir bodyle rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ceketler serin havalarda sizi koruyup şıklığınıza şıklık katacaktır

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Ben uzun modelleri tercih ediyorum ama bunlar da çok şirin ve şık. Paylaşım için teşekkürler adminim.

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hepside birbirnden güzel canım ama en çok bunu beğendim:)

4. anıçisil

anıçisil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bunu çok beğendim kırmızısı güzel olurdu

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Eskiden kisa modelleri kullaniyorum,simdi ise uzun modelleri seviyorum,modanin biraz disinda kaldim sanirim yine uzun bir ceket aldim.

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

İşte bu ceket muhteşem.
    Tşkler adminciğim

7. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bunu çok beğendim. Çok şık duruyor yaa :) Teşekkürler paylaşım için..

2010 ceket modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010  Yazlık Ceket Modelleri

2010 Yazlık Ceket Modelleri

yazlık ceket modelleri yazlık mont modelleri mont erkek ceket erkek İster spor giyimi tercih edin ister klasik giyimi her kesime hitap edecek yazlık ceket modelleri kızlar :tik:
  2. Deri Ceket Modası Buradaaaa!

Deri Ceket Modası Buradaaaa!

deri ceket modelleri deri ceketler deri ceket fiyatları hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Deri ceketler her sezon moda olduğu gibi bu sezonda yine çok moda melekler. Deri ceketleri her kıyafetinizle kullanabilirsiniz. ve kıyafetlerinizin altına çok rahatlıkla giyebileceğiniz Deri uzun çizmeleri ile de kombinleyebilirsiniz melekler :) işte modeller sizlerle ;
  3. Deri Ceket Modası 2012

Deri Ceket Modası 2012

Deri Ceket Modelleri Deri Ceket Modası 2012 Bende bu yıl deri ceket modasına uydum ve taba rengi yakası kürklü bir deri ceket aldım. İstedim ki benim gibi deri ceket almak isteyenlere bir nebze faydalı olayım ve yeni sezon deri ceket modelleri çeşitlerini bu sayfamızda görücüye çıkartayım :)
  4. Blazer Ceket 2012 Modası

Blazer Ceket 2012 Modası

Blazer Ceket Modelleri 2012 2012 Blazer ceket modelleri Özellikle saabah saatlerinin ve akşamları soğuk olduğu şu günlerde oldukça ideal olan ve kıyafete gerçekten de çok şıklık katan blazer ceket modelleri 2012 yılında da moda dünyasında ki tahtını koruyor Melek'lerim. Gece dışarı çıktığınızda üzerineze alacağınız blazer ceket ile gece şıklığınızı koruyabilir, hemde soğuklardan...
  5. Kısa Deri Ceket Modası

Kısa Deri Ceket Modası

Bu konu 2013 kısa deri ceket ve mont modellerine yer vermektedir. Deri giyimi ne kadar tercih ediyorsunuz bilemem ama bana göre deri bir bayanı olduğundan çok daha çekici ve seksi gösteriyor:D:D Modanın her kış sezonun da değişmeyen trendleri arasın da yer alan deri modelleri, 2013 yılın da kısa deri ceketler olarak çok popüler. Hatta bende bugünler de sıkı bir kısa deri ceket satın almak...

Sayfayı Paylaş