gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

2010 çorap modeli

Konu, 'Moda Güncel' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

2010 çorap modelleri çorap modeli yırtık gün geçtikçe yeni yeni enteresan mı enteresan modeller karşımıza çıkıyor...işte bu modellerden bi örnek...2010 çorap modeli..havadar mı havadar rahat mı rahat... yorum sizin....:D

param yok diye üzülmeyin kolayı var...
    benim gibi yapın :haha::haha::haha:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    :piha: Allah seni ne etmeye emi gece gece güldürdün beni alemsin valla demek eski delik çorapları atmak yok artık ha yeni moda usulü emeğine sağlık canım:hhh:

3. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    baya sıradışıymış bu çoraplar:)

4. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :haha: tüühh yırtık coraplarıda daha yeni atmıştım. :D habidende hergecen gun moda cok acayipleşioo..

2010 çorap modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüden süper çorap modelleri

Örgüden süper çorap modelleri

Örgüden yapılmış, mavi sarı kırmızı ve süper güzel şekermi şeker çorap modellerini sizlere sunmak istiyorum kızlar.
  2. Vücut çorap modelleri

Vücut çorap modelleri

vücut çorabı modelleri vücut çorapları çorabı video vucut çorap modelleri bursa Her türlü bedene rahatlıkla uyabilen, rahat ve bir o kadar da kışkırtıcı çok sexsi, süper ötesi vücut çorapları harika görünüyorlar:)
  3. 2010-2011 sonbahar-kış çorapları

2010-2011 sonbahar-kış çorapları

Bu yılın önde gelen trendlerinden biri de dizüstü çoraplar. Geçen yılın trendi dizüstü çizmelerin yerini sıcacık çoraplar aldı.2010-2011Sonbahar-Kış koleksiyonundan rengarenk çoraplar sizlerle.
  4. Çorap modellerine gelin :))

Çorap modellerine gelin :))

Diz altı ve diz üstü çorap modellerini gördünüzmü meleklerim hepside birbirinden güzel ben seçtim göz dikmeyin sakın başka bulun kendinize :D:D Bu benim göz dikmeyin nanik
  5. Desenli Çorap Modelleri istiyorum

Desenli Çorap Modelleri istiyorum

Kızlar gece kıyafetlerine de uygun olan şık elbiselerin altına giyeceğim bir kaç Desenli Çorap Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum. :)İnce Desenli Çorap Modelleri istiyorum tabi ki:)

Sayfayı Paylaş