gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

2010 da Puantiye Rüzgarı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2010 ilkbahar-yaz modası için hazırlanmaya başladığımız bugünlerde yeni sezon trendlerine yakından bakmaya devam ediyoruz. Bu yıl nostaljik görünüm sergileyen puantiyeli kıyafetlerle şık ve ilgi çekici tarzlar yaratmak için hazır olun. [​IMG]

Puantiye modasını eminim modayı takip eden hemen hemen her bayan biliyordur.Çok eski yıllarda bayanların gözdesi olan puantiyeli kıyafetler artık yeni yıllarda da modern kıyafetler arasında boy gösteriyor.Yani eskiler artık yenilerde:)

Puantiyeli elbiselerinizi kaldırdığınız yerden hemen çıkarın diyorum:)

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok iyi olmuş ben çok seviyrum puantiyeli kıyafetleri.....ohh ohhh

2010 da Puantiye Rüzgarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnternet 2010'da Çökecek

İnternet 2010'da Çökecek

Dünyada 1 milyarın üzerinde kullanıcısı olan internet daha ne kadar kullanılabilir? İşte cevabı; İnternet sistemine, kısa süre içinde 42 ile 55 milyar dolarlık bir altyapı yatırımının yapılamaması halinde, küresel internet sistemi çökecek! İnternet sistemine, kısa süre içinde 42 ile 55 milyar dolarlık bir altyapı yatırımının yapılamaması halinde, küresel internet sisteminin 2010'a kadar...
  2. 2010'da da gri renk trendi

2010'da da gri renk trendi

2008_2009_da en çok tercih edilen ternd renkler arasında olan gri renk 2010 dada hakimliğini koruyacak gibi görünüyor..modacılar şimdiden 2010 için kolları sıvadı .
  3. 2009 da puantiye modası

2009 da puantiye modası

2007_2008 yıllarında modada yoğun olarak punatiyeli elbiseler revaçtaydı.2009'da da bu yoğunluk devam ediyor..puantiyeli elbiseler bu yazda göz dolduracağa benziyor.70 li yılların puantiyeleri günümüzün modasına uyacak şekilde görücüye çıkıyor... *MeÇHuL*
  4. 2009'da da randa rüzgarı devam ediyor!

2009'da da randa rüzgarı devam ediyor!

Evet arkadaşlarım randa giysiler bu senede revaçta tüm mm ailesine duyurmaktan büyük onur duyuyorum.... ee melişler ikinciyi beğendim bi tane alan yokmu bana bundan :)
  5. 2011 İlkbahar modasında puantiye rüzgarları

2011 İlkbahar modasında puantiye rüzgarları

Gerek Meleklermekani Portal moda bölümünde, gerek ise Meleklermekani Forum moda bölümünde "2010 - 2011 sonbahar kış modasında leopar desenler oldukça moda" demiştik bir çok moda haberimizde. Kışı yaşadığımız bu günlerde, modacıları takip ettik ve önümüzde ki 2011 ilkbahar modası hakkında bir takım araştırmalar yaptık ve bu ilkbahar sezonunda puantiyelerin oldukça moda olacağını...

Sayfayı Paylaş