gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

2010 DGSye girecek arkadaşlar.....

Konu, 'Egitim' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

Kimler var bakalımmmmmmmmmmm :hıms:

2010 DGSye girecek arkadaşlar..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaş

arkadaş

Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir. Ticarette başarı ve iyi şansa...
  2. Ezginin Günlüğü - Eski Arkadaş (2010)

Ezginin Günlüğü - Eski Arkadaş (2010)

01.Kadıköy 02.Kopan Bağ 03.Eski Arkadaş 04.Eski Günlerimiz 05.Gözüm Senden Başka 06.Aşk Güzel 07.Gün Usulca 08.Siyah Gözler 09.Aşk İki Kişiliktir 10.Ver Elini 11.Yetmez Mi 12.Yağma Yağmur 13.Konuştuk Bütün Gece
  3. 2010 KPSS Kılavuzundaki 11 önemli ayrıntı(Girecekler Bakın derim)

2010 KPSS Kılavuzundaki 11 önemli ayrıntı(Girecekler Bakın derim)

kpss başvuru formu nerden alınır kpss formu nerden alınır formları nereden 2010 başvuru 2010 aday şifremi unuttum Bu sene ben de gireceğim ve heyecanı beni çoktan sarmış durumda :shootout::shootout: 1-YÜKSEK LİSANS VEYA DOKTORA YAPANLARIN DURUMU Yüksek lisans veya doktora derecesini almış olanlar, başvurularını lisans diplomasını aldıkları alandan yapacaklar, daha sonraki tarihlerde atanmak...
  4. arkadaşlar ...

arkadaşlar ...

hemen bir konu açmak istiyorum çünkü merak ediyorum benimle aynı sıkıntıyı çekenler varmı diye kaynana ve kayınederiyle aynı evde oturan var mı? varsa nasıl gidiyor? ben çok yakında ayrılıyorum inşallah. ama bir senede çok çektim artık son zamanlar dişimi sıkıyorum Allah dğına göre kar verirmiş ama eşimle çok iyi anlaşmama rağmen çok üstüme gelindi geçen geçiyor da unutulmuyor işte bazı...
  5. Arkadaşlar Yeni Türk Ticaret Kanunu Ne Zaman Yürürlüğe Girecek

Arkadaşlar Yeni Türk Ticaret Kanunu Ne Zaman Yürürlüğe Girecek

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak acaba bu Yeni Türk Ticaret Kanunu Ne Zaman Yürürlüğe Girecek bilgisi olan var mı? Lütfen bana bilgi verin bu konuda:S

Sayfayı Paylaş