gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

2010 Emekli maaş tutarı ve artış oranları

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

ssk emekli maaş tutarı emekli maaşı tutarı [​IMG]

Aşağıdaki tabloda neleri bulabilirsiniz?
    2010 yılı emekli maaşları,
    2010 yılı emeklilere ödenecek aylıklar,
    2010 yılı emekli maaşı artış oranları,
    2010 yılında emeklilere yapılacak zam miktarları...

2010 yılında emeklilere yapılacak zam miktarları ve artış oranları aşağıdaki tabloda ki gibidir.

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    peki canım emekli işci ne kadar alacak bu ay ben anlamadım ya

2010 Emekli maaş tutarı ve artış oranları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emekli Bağ-Kur’luların maaşlarından 10 yıl süreyle % 10 oranında genel sağlık

Emekli Bağ-Kur’luların maaşlarından 10 yıl süreyle % 10 oranında genel sağlık

bağkur sağlık kesintisi Emekli Bağ-Kur’luların maaşlarından 10 yıl süreyle % 10 oranında genel sağlık sigortası primi mi kesilecek? 1986 yılından bu yana kendi nam ve hesabına çalışan sigortalılardan, aktif sigortalılık döneminde 10 yıldan daha az süreyle sağlık sigortası primi ödeyerek emekli olanların, sağlık sigortası primi ödeme süresini 10 yıla tamamlayacak şekilde aylıklarından % 10...
  2. 2010 Aile, Doğum  ve Ölüm Yardım Tutarları

2010 Aile, Doğum ve Ölüm Yardım Tutarları

doğum yardımı doğum yardımı tutarı ne kadar ölüm 2010 AİLE YARDIMI 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 202. maddesine göre devlet memurlarına, çalışmayan ve herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan aylık almayan eş ve çocukları için aile yardımı ödeniyor. Yeni yılda, eş için 1500 gösterge rakamının aylık katsayısı ile çarpılması sonucu elde edilecek miktar üzerinden ödenen aile yardımı...
  3. bedelli askerlik kredisi veren bankalar ve istenilen maaş tutarı nedir

bedelli askerlik kredisi veren bankalar ve istenilen maaş tutarı nedir

Arkadaşlarım görüyorum araştırıyorsunuz. Sizlere şunu sormak istiyorum. Beleddi askerlik için kredi yarışına başlamış ta bankalar. Acaba bunlar bana kredi verirken ne kadar maaş gerekiyor ? Bilgi verirseniz sevinirim. Saygılarımla. Emrah Tunç.
  4. Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak

Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak

Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak ? Selam arkadaşlar Emekli Maaşlarında Ne Kadar Artış Olacak bu konuda bilgisi olan var mı?
  5. EMEKLİ MAAŞI ve HACZİ

EMEKLİ MAAŞI ve HACZİ

EMEKLİ MAAŞI ve HACZİ Anayasa’nın 13. maddesinde, “Temel hak ve hürriyetler, özlerine dokunulmaksızın yalnızca Anayasanın ilgili maddelerinde belirtilen sebeplere bağlı olarak ve ancak kanunla sınırlanabilir. Bu sınırlamalar, Anayasanın sözüne ve ruhuna, demokratik toplum düzeninin ve lâik Cumhuriyetin gereklerine ve ölçülülük ilkesine aykırı olamaz” denilmiştir. Anayasa’nın 35....

Sayfayı Paylaş