gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2010 eşarp modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

eşarp modelleri 2010 başörtü modelleri 2010 eşarp basörtü Tesettürlü bayanları bu senede oldukça şık bir eşarp desenleri bekliyor.
    Her kıyafete ve giyime uygun olarak üretilen eşarplar tesettürlü hanımların beğenisine sunuldu.Tam not alan eşarp firmaları kalitesi desenlerinin ve renklerinin zenginliğiyle ürünlerini mağazalarda görücüye çıkardı bile:)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    buı diğerlerinden daha değişik geldi bana

3. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG]

bu iki modeli beğndm.çok güzeller....

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bence bütün modeler güzel.tabi en güzelide desenleri

6. seeda

seeda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller..hepsi birbirinden güzel..birde eşarbı bağlama şekilleri dahada güzel gösteriyor eşarbı..

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Armine Eşarp 2011 Modelleri
    Armine ' nin yeni sezonları da çok güzel. Hele 2011 yaz koleksiyonu harika. Düş Bahçesi adlı model yine üretime girmiş, fenomen gibi bir şey oldu bu eşarp.

2010 eşarp modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Ugoza eşarp modelleri

2010 Ugoza eşarp modelleri

ugoza ugoza eşarp eşarp modelleri fiyatları 2010 Ugoza eşarp firmasının tesüttürlü bayanlar için hazırlamış olduğu birbirinden şık ve güzel eşarp modellerini şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Modern çizgi ve desenlerle harika tasarımla imza atan firma birçok renk seçenekleriylede karşımıza çıkıyor.Şimdi hep birlikte bu güzel modellere bir göz atalım
  2. Sarar 2010 Eşarp Modelleri

Sarar 2010 Eşarp Modelleri

sarar eşarp modelleri sarar eşarp kataloğu 2010 modelleri 2010 Sarar, her yıl olduğu gibi bu yıl da kendini konuşturmayı başarıyor. Bu yılki eşarp kataloğu çok zengin ve hepsi birbirinden güzel. Bu eşarpları gören melekler hemen gidip alacaklardır herhalde :) Bakalım Sarar 2010'da bize ne gibi yenilikler ve şık tasarımlarsunmuş görelim....
  3. 2010 Eşarp Modelleri

2010 Eşarp Modelleri

Türbanlı meleklerim için 2010 yılı gelmeden 2010 yılının en şık en güzel eşarp modellerini getirdim :D Bakın bakalım kızlar beğenicekmisiniz :tik:
  4. 2010 Sarar Eşarp Modelleri

2010 Sarar Eşarp Modelleri

sarar eşarp modelleri sarar eşarp 2010 esarp fiyatları Ünlü marka Sarar'ın tesettürlü bayanlar için hazırladığı 2010 Eşarp Modelleri şimdiden görücüye çıktı meleklerim... Yeni eşarp almayı düşünüyorsanız yepyeni Sarar Eşarp Modellerinden fikir edinebilirsiniz :tik:
  5. Karaca 2010 Eşarp Modelleri

Karaca 2010 Eşarp Modelleri

2010 eşarp modelleri eşarp modelleri 2010 esarp karaca karaca Bayram geliyor bayram için alışveriş yapıcaksınız belli eşarp ihtiyacınız var eşarpta alıcaksınız...Sizlere birbirinden şık eşarp modelleri getirdim melekler eminim aralarında seçim yapmakta zorlanıcaksınız :tik:

Sayfayı Paylaş