gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

2010 Eurovision Adayları

Konu, 'Magazin' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

2010 eurovision adayları 2010 Yılında Norveçte 55. Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi hangi şarkıcı ve grup temsil edeceği hakkında haberler gündeme sızmaya başladı.

TRT kulislerinde şimdilik 3 isim belirmiş. Bu isimler Şebnem Ferah, Deniz Arcak ve Grup Manga konuşulan isimler arasında.Hatta kesinleşmiş gibi gözüküyor..Yarışacak isim ise Aralık ayında açıklanacak ve bu adaya beste yapması için bir süre verilecek

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Yaaa bence grup manga olsun ya gerçekten mükemmeller .Gerçi şebnem ferahın eline su dökemezler ama olsun onalr olsun:DUçan kuş gibisin herşeyden haberin var bakıyorumda:seker:

2010 Eurovision Adayları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aday

Aday

Rüyada kendisinin bir ise aday oldugunu gören, bulundugu isinde kazanci artar. Kadin ise evlenir, evli ise kocasindan çok mal kalir. Bir adayin seçilmesi için sandik basina gittigini gören, sevdigi bir arkadasindan büyük bir menfaat görür.
  2. 2010 Yılında Eurovision yarışmasına kim katılmalı

2010 Yılında Eurovision yarışmasına kim katılmalı

2010 eurovision kim çıkacak eurovizyona kim çıkacak 2010 eurovisiona eurovisiona Arkadaşlar isim vermedim ,çünki o kadar çok isim varki buraya hepsini yazamam.O yüzden sizin içinizden hangisi geçiyor sizce seneye eurovision yarışmasına kim katılmalı ??
  3. Eurovision 2010'a Kimin katıLacağı BeLLi oLdu (:

Eurovision 2010'a Kimin katıLacağı BeLLi oLdu (:

Önümüzdeki yıl Eurovision’a erkek sanatçı gönderme kararı alan TRT yönetimi rockçı Emre Aydın’da karar kıldı... 2010 yılının Mayıs ayında Norveç’te gerçekleştirilecek olan 55. Eurovision Şarkı Yarışması’nda, Türkiye’nin son dakika değişikliği olmazsa Emre Aydın tarafından temsil edileceği öğrenildi. TRT yönetiminin, 15’inci MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Avrupa’nın En İyi Sanatçısı” ödülünü...
  4. Eurovision song contest 2010

Eurovision song contest 2010

Bu yilki Eurovision da sona erdi sonuclar aciklandi benim icin sonuc süpriz oldu favorim arasinda olmayan Ülke birnci oldu ve en kötü 5.ci oluruz dedigim Manga gurubu 2.ciligi aldi ( buna cok mutlu oldum ) Mangayi tebrik ediyorum ve siralamayi vererek iyi geceler diliyorum... 1- Almanya 2- Türkiye 3- Romanya 4- Danimarka 5- Azerbaycan
  5. 2010 KPSS Adaylarına Başarılar

2010 KPSS Adaylarına Başarılar

Bu gün hayatımın dönüm noktası kpss var :)Ve ben uyuyamıyorum sınavda uyurum artıkın hahaha Son kez gözden geçireyim dedim de aklıma başarılar dilemek geldi arkadaşlarım.KPSS denilen anlamsız sınava girecek herkese Allah kolaylık versin diyorum ve sonsuz başarılar diliyorum.Aşağıdaki resim de durumun vehametini çok iyi anlatmış olduğundan paylaşmak istedim :gathering: :nur:

Sayfayı Paylaş