gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2010 Gelin Saçı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2010 gelin saçı modelleri salık saç modelleri 2010 gelin saç saçı sa Sevgili meleklerim bu sene gelin saç modelinde harika bir fikir olarak iki adet tüy kullanılmış. Ayrıca tüyle kullanışlı boncuklu takılarla da süslenmiş. Ayrıca giyim ve saçı tamamlamak için kullanılan küpeler de tam bir uyum ve mükemmellik sağlayarak tam bir uyum içinde mükemmel bir gelin saçı ortaya çıkmış.
    Eğer sizde değişik bir tarz yakalamak istiyorsanız gelin saçınızda tüy kullanabilirsiniz...Tüylü gelin saçı ve değişik gelin saç modelleri karşınızda :tik:

2. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu çok güzel ama sarı saçta kendini gösterir modeller doğruya doğru ben esmerim saçımın rengini seviyorum fakat saç modelleri sarı saçta kendini gösteriyor ne hikmetse

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

güzellik

hey ben rtana çok güzelim kendime güvenim güzelliğim tabi benden daha güzelleri var

2010 Gelin Saçı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dalgalı saç modelleri 2010

Dalgalı saç modelleri 2010

dalgalı saç modelleri kıvırcık saç modelleri 2010 kısa kıvırcık 2010 dalgalı kısa topuz Biz kadınlar her zaman daha dolgun ve canlı görünen saçlara sahip olabilmek için elimizden geleni yaparız. İşte saçlarının daha dolgun görünmesini isteyen hanımlara saç maşasıyla kendi kendinize de yapabileceğiniz bir kaç farklı dalgalı saç modeli... Saçınız ister uzun olsun, ister kısa ince veya kalın...
  2. 2010 Atkuyruğu Saç Modelleri

2010 Atkuyruğu Saç Modelleri

at kuyruğu saç modelleri 2010 at kuyruğu modelleri 2010 abiye saç Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda Atkuyruğu saç modeli bayanlar için oldukça popüler... Spor bir kıyafetle gündüz kullanabileceğiniz gibi artık atkuyruğu şık abiye kıyafetlerinizle de gece dışarı çıkarken oldukça rahat kullanabilirsiniz... Size örnek olması ve fikir vermesi açısından ünlülerin kullandığı atkuyruğu modellerini...
  3. 2010 Gelin Saçları

2010 Gelin Saçları

Düğünüzünde gelinliğiniz kadar en az gelin saçınızda mükemmel olmalı...Evlenmek üzere olan bekar meleklerim sizler için seçtiğim birbirinden güzel ve değişik gelin saçları içinde ilginizi çekecek bir model mutlaka vardır...
  4. 2010 gelin saçı trendi örgü

2010 gelin saçı trendi örgü

örgülü gelin başı modelleri örgülü gelin saçı modelleri örgü saçı dağınık başı 2010 örgü Bence insanın evlenirken saçını sanki okula gider gibi örmesi çok saçma ben asla örgü saç kullanmam evlenirken..Çünkü bi kere çok sade... Ne biliyim topuz dağınık topuz vb. şalşallı şeyler varken nie sade bi örgü olsun ki?? 2000 yıllar artık onlu rakamlarla anılmaya başlanırken 2010- 2011 yılları...
  5. 2010 yılı gelin saçı modelleri

2010 yılı gelin saçı modelleri

fransız saç modelleri 2010 yılı gelin saç modelleri fransız gelin nihalin düğün saçı nihalin sacı 2010 yılına ait bulduğum gelin saçlarını sizlerle paylaşıyorum kızlar inşaallah hoşunuza gider.....

Sayfayı Paylaş