gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2010 Gelin Saçları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Düğünüzünde gelinliğiniz kadar en az gelin saçınızda mükemmel olmalı...Evlenmek üzere olan bekar meleklerim sizler için seçtiğim birbirinden güzel ve değişik gelin saçları içinde ilginizi çekecek bir model mutlaka vardır...

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller var ama sadeler benm tercihim olur yani günün birinde evlenirsem:D:D:)

3. despina

despina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şık modeller bayıldım :)

2010 Gelin Saçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin saçı

Gelin saçı

gelin saçı gelin sacı bukle at kuyruğu saçı bukle saç modelleri Düğün günü hem gelin hanımı, hem de damat beyin en önemli ve ömrünün en unutulmaz günüdür. O gün baştan ayağa kusursuz bir şıklık için, çok önceden hazırlıklar yapılır.Gelin hanımların işi ise damat beylerin işinden daha da zordur. Çünkü malum günde prenses gibi olması lazımdır. Ondan olaki biz de Meleklermekani.com olarak...
  2. 2010 Gelin Saçı Modelleri

2010 Gelin Saçı Modelleri

2010 gelin saçı modelleri salık saç modelleri 2010 gelin saç saçı sa Sevgili meleklerim bu sene gelin saç modelinde harika bir fikir olarak iki adet tüy kullanılmış. Ayrıca tüyle kullanışlı boncuklu takılarla da süslenmiş. Ayrıca giyim ve saçı tamamlamak için kullanılan küpeler de tam bir uyum ve mükemmellik sağlayarak tam bir uyum içinde mükemmel bir gelin saçı ortaya çıkmış. Eğer sizde...
  3. ayakkabılara 2010 parlaklığı geldi

ayakkabılara 2010 parlaklığı geldi

2010 herkes için parlak geçer umarım baksanıza bu yılın parlaklığı ayakkabılara geçmiş bile parıl parıl parlıyorlar meleklerim :)
  4. 2010 gelin saçı trendi örgü

2010 gelin saçı trendi örgü

örgülü gelin başı modelleri örgülü gelin saçı modelleri örgü saçı dağınık başı 2010 örgü Bence insanın evlenirken saçını sanki okula gider gibi örmesi çok saçma ben asla örgü saç kullanmam evlenirken..Çünkü bi kere çok sade... Ne biliyim topuz dağınık topuz vb. şalşallı şeyler varken nie sade bi örgü olsun ki?? 2000 yıllar artık onlu rakamlarla anılmaya başlanırken 2010- 2011 yılları...
  5. 2010 yılı gelin saçı modelleri

2010 yılı gelin saçı modelleri

fransız saç modelleri 2010 yılı gelin saç modelleri fransız gelin nihalin düğün saçı nihalin sacı 2010 yılına ait bulduğum gelin saçlarını sizlerle paylaşıyorum kızlar inşaallah hoşunuza gider.....

Sayfayı Paylaş