gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2010 gotik modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dünyayı kasıp kavuran gotik tarzı moda tasarımcılarınada ilham oldu ünlü moda tasarımcısı Samuel Cirnansck 2010 yılı gotik modası için tasarlamış olduğu kıyafetleri defileyle gotikseverlere tanıttı şimdi size haberin devamını ve defileyle ilgili bilgileri veriyorum

Brezilya'da gerçekleştirilen Sao Paolo Moda Haftası'nda moda tasarımcısı Samuel Cirnansck, 2010 modasına farklılık getirebilen modacılardan biri oldu Avrupa'da ortaya çıkan gotik tarzın oldukça etkisinde kalan tasarımcı, sunduğu çarpıcı siyah gelinlikle oldukça beğeni topladı

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gothic tarzı seviyorum aslında ama bazen çok aşırıya kaçıyor :)
    Bunlar hoşmuş giyilebilir ölçüdeler..

Teşkkürler..

2010 gotik modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah Gelinlik Gotik asya modası

Siyah Gelinlik Gotik asya modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2010'un Trençkot Modası

2010'un Trençkot Modası

uzun ceketler trençkot modası 2010 trençkot 2010 trençkotlar 2009 yılında çok tutuldu bu trençkotlar.Hemen hemen herkezde görüyorum.Çok şık bende var ama bu modelleri görünce yenisini almam gerektiğine karar verdim.:DEşime yine masraf çıktı :DBuyrunuz hanımlar trenç kot modası... Buda çok güzellllll:D Bu beyazına bayıldım.Tam istediğim gibi:DBunu...
  3. 2010 Babet Modası

2010 Babet Modası

2010 babet modası 2010 değişim yılı bence.A' dan Z'ye bir çok şey değişmiş bulunmakta.Herşey daha bir modern ve daha bir çılgın olma yolunda.Bazen de bir bakıvermişsiniz ki herşey çok klasik. 2010 da değişimlerin biri de bence ayakkabılar.İlk örnekle başlayayım; babetler:)İşte 2010 yazında tercih edilecek babetler... Mavi jean altına çok şık durur.:ehi: Herşeye yakışırr:ehi:...
  4. 2010 Etek Modası

2010 Etek Modası

kemerli etekler Yüksek Belli Etekler 2010 da en fazla tercih edilecek etek modellerinden birisi yüksek belli ve dar, vücuda oturan etekler olacak. Renklerde tercihler ise tabi ki bu sezonun moda renkleri arasından yapılmalı; siyah, gri ve lacivert. Yüksek belli eteklerinizi gömleklerinizle ya da renkli atletlerle kombinleyebilirsiniz. Mini Etekler 2009 yazında oldukça çok tercih edilen...
  5. Meleklere 2010 modası

Meleklere 2010 modası

Bu çantadan kuzenimde de var hem kullanışlı hem de rahat.......

Sayfayı Paylaş