2010 haziran anneleri bebeklerinin kilo-boy gelişimi

Kısçelerrrrrr slm,
Az önce Dr dan geldik
kilomuz 2100
boyumuz 45 cm
Haftamız 32+2

slm hamislerim nasilsiniz bakalim....

valla ben gecen ayin 1 de gittigimde kilomuz 700 gr ve boyumuz 25 olmustu

bi dahaki randevum 05.05 bakalim kizim ne kadar olmus cok merak ediyorum cünkü ben kilo alamiyorum karnimida bi türlü büyütemiyorum simdik 26+4 . haftamizdayiz
baslarda kusmaktan dolayi cok sorun cekmistim ve sadece serumla beslendim 5. aya kadar kendi kilomdan 11 kilo kaybetmistim onu bile alamiyorum ama allahima sükür gecen ay bebisim ii gelismisti ve cok mutlu olmustum. sabirsizlikla kusmamin durmasini bekliyorum ve allah kimseye böyle hamilelik vermesin diyorum.cok sükür bu ay biraz iiyiz ve en sonunda hamileligimin tadini cikarmaya baslayabilirim...

fazla konustum galiba hamislerim hadi bakalim herkese ii bi hafta gecirmenizi diliyorumm

Kısçelerrrrrr slm,
Az önce Dr dan geldik
kilomuz 2100
boyumuz 45 cm
Haftamız 32+2

oyyy maşallah kızına cosmo. çok iyi kilosu

slm hamislerim nasilsiniz bakalim....

valla ben gecen ayin 1 de gittigimde kilomuz 700 gr ve boyumuz 25 olmustu

bi dahaki randevum 05.05 bakalim kizim ne kadar olmus cok merak ediyorum cünkü ben kilo alamiyorum karnimida bi türlü büyütemiyorum simdik 26+4 . haftamizdayiz
baslarda kusmaktan dolayi cok sorun cekmistim ve sadece serumla beslendim 5. aya kadar kendi kilomdan 11 kilo kaybetmistim onu bile alamiyorum ama allahima sükür gecen ay bebisim ii gelismisti ve cok mutlu olmustum. sabirsizlikla kusmamin durmasini bekliyorum ve allah kimseye böyle hamilelik vermesin diyorum.cok sükür bu ay biraz iiyiz ve en sonunda hamileligimin tadini cikarmaya baslayabilirim...

fazla konustum galiba hamislerim hadi bakalim herkese ii bi hafta gecirmenizi diliyorumm

maşallah bebeğine . merak etme asıl bundan sonra bebeğin hızla kilo alacak göbeğin büyüyecek. benimde son 2-3 haftadır epey karnım çıktı. allah seni de sağlıkla kurtarsın

saol canim allah hepimizi kolayca kurtarir insallah

bakalim büyüyecekmi simdilik azicik top gibi duruyo öyle hahaha

oglum 2 kılo olmus teyzeleri...
ırı bır oglum olacak:bebem:
haftasıda ıkı hafta once gıdıyor.
30 haftalık olması gerekırken 32 haftalık cıkıyor..
boyle gıderse 37 haftada alırız dedı :baby:
uc hafta sonra nstye baglayacak
galıba tosba oglum babası gıbı 4 kılo dogacak:bebem:
bende sımdıye kadr 10 kılo almıısn:dp178:

Geri