gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

2010 Hırka Modelleri

Konu, 'Çöplük' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller beğendim

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller eline sağlık

4. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28

Bu ikisine bayıldımmmmmmmmmm... :D Ama bayılmakla kalacağım:(

Teşekkürler, emeğinize sağlık...

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    modellerin bazları çok harika. hayran kaldım yaaa :D

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    mumkunse,hepsinden alayim.

2010 Hırka Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Kışlık Hırka Modelleri

2010 Kışlık Hırka Modelleri

kışlık hırka modelleri hırka modelleri 2010 2010 kışlık hırkalar kumaş elbise Hırkaların modası hiçbir zaman geçmez her sezon gardolaplardaki yerini alır...2010 kışında da hırkalar geçtiğimiz sezon olduğu gibi yine uzun...Hem spor hem klasik olarak kullanabileceğiniz birbirinden şık 2010 Kışı hırka modelleri karşınızda :tik:
  2. 2010 kazak ve hırka modelleri

2010 kazak ve hırka modelleri

hırka modelleri 2010 2010 hırka modelleri erkek kazak erkek malum sonbahar geldi kışda önümüzde artık yavaş yavaş kışlıklar dolaplardaki yerini almaya başlayacak..bi kaçda yeni bişey alayım diyen melişlerimize de bi kaç model sunmak istedik... umarım beğenirsiniz...
  3. 2010'un Yepyeni hırka modelleri

2010'un Yepyeni hırka modelleri

Kızlar kış aylarında illaki bir tane hırkanız olacak.Bu sene özellikle gri renk çok moda.Sonra meçhul demedi demeyin.Hırkalarda da yine gri renk ağırlığı çok.Buyrunuz meleklerim yepyeni kışlık hırkalarınız burda... Dedim ama demi gri renk moda diye.:)Bu arada bu en sondakine bayıldım tam istediğim gibi:):)Ya siz hangisini beğendiniz???
  4. 2010 Mango hırka modelleri

2010 Mango hırka modelleri

mango hırka mango hırka modelleri 2010 modelleri 2010 Mango hırkalarla 2010 kışında da sımsıcak geçen günler geçirecek şıklığınıza da şıklık katacaksanız 2010 mango hırka modelleri buyrun arkadaşlar
  5. 2010 Yılı Uzun Hırka Modelleri

2010 Yılı Uzun Hırka Modelleri

hırka modelleri 2010 2010 hırka modelleri uzun uzun Hırkalar yaz ve kış aylarının kurtarıcı kıyafetleridir bana göre... Ne giyiceğime karar veremediğim zaman bir body veya tişort üstüne giyip günü kurtarabilirim bir hırkayla... Her geçen gün birbirinden şık ve kullanışlı hırka modelleri modacılar tarafından beğenimize sunuluyor melekler...Son birkaç sezondur moda olan uzun hırkalar 2010...

Sayfayı Paylaş