gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2010 İlkbahar-Yaz Abiye Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2010 yaz abiye modelleri bahar korçan abiye 2010 yaz abiyeleri abiyeleri modelleri 2009 yazını yeni bitirdik kış mevsimine giriyoruz yavaş yavaş...2010 kışında neler moda olucağını neler giyiceğimizi çoktan öğrendik ama ya 2010 İlkbahar-Yaz sezonunda neler moda olacak neler giyeceğiz merak ediyorsanız işte cevabı :tik:

2010 İlkbahar-Yaz Abiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koton 2010 ilkbahar yaz modelleri

Koton 2010 ilkbahar yaz modelleri

koton 2010 ilkbahar yaz 2010 koton ilkbahar yaz koleksiyonu Koton giyim 2010 ilkbahar yaz sezonunu açan markalardan.Koleksiyonunda oldukça rahat ve cıvıl cıvıl renk ve modellere yer veren kotondan sizler için seçmiş olduğum koleksiyondan hoşuma giden modelleri paylaşmak istiyorum. Şunu belirtmek istiyorum kızlar ilkbahar yaz mevsiminin en gözde renkleri ten rengiyle pudra rengi.Alışveriş...
  2. Lee jeans modelleri 2010 ilkbahar yaz modelleri

Lee jeans modelleri 2010 ilkbahar yaz modelleri

lee jeans modelleri lee jeans 2010 türkiye jean türkiye Lee 2010 ilkbahar yaz koleksiyonu gençlerin beğenisine sunuldu.Koleksiyonda herzamanki gibi jeans modeller ön planda bunun yanısıra farklı ve bir o kadarda rahatlığından şüphe duymadığım gömlek modelleri ise göz dolduruyor.Sizleri yepyeni lee modellerle başbaşa bırakıyorum
  3. 2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri

2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri

ipekyol 2011 ilkbahar yaz 2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri birbirinden şık ve rahat modellerden oluşuyor.Sizlere yepyeni koleksiyondan örneklerle başbaşa bırakıyorum.
  4. Divarese 2010 ilkbahar/yaz ayakkabı modelleri

Divarese 2010 ilkbahar/yaz ayakkabı modelleri

divarese 2010 divarese erkek ayakkabı modelleri ayakkabı modelleri 2010 yaz yaz İtalyan markası olan Divarese 2010 ilkbahar/yaz bayan ayakkabıları modelleriyle Divarese bayanlarından yine tam not alacağa benziyor.Koleksiyonda özellikle topuklu ayakkabılara yer verdiğini gördüğüm Divarese den sizler için seçmiş olduğum modelleri paylaşıyorum
  5. İnci 2014 İlkbahar&Yaz Abiye Ayakkabı Modelleri

İnci 2014 İlkbahar&Yaz Abiye Ayakkabı Modelleri

inci abiye ayakkabı 2014, 2014 abiye ayakkabı modelleri, 2014 inci gelin ayakkabı modelleri Biz bayanlar özel gün ve geceler için giyim stili olarak abiye giyimi tercih ederiz. Abiye kıyafetlerle en iyi şekil de uyum sağlayacak ayakkabı modeli ise abiye ayakkabılardır. İnci deri ayakkabı markasının gelin adaylarına ve abiye ayakkabı tutkunlarına özel olarak tasarladığı birbirinden özel ve şık...

Sayfayı Paylaş