gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

2010 ilkbahar yaz koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG]

2010 ilkbahar yaz koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mango 2010 ilkbahar yaz koleksiyonu

Mango 2010 ilkbahar yaz koleksiyonu

mango yaz koleksiyonu mango yaz koleksiyonu 2010 2010 ilkbahar ilkbahar Mango ilkbahar yaz sezonunu erken açan markalardan.Hoş gerçi havalar böyle devam ederse çok yakında bu güzel koleksiyonda yer alan modelleri giymeye başlıcaz sanırım.:)Birbirinden güzel şık ve rahat modellere ağırlık veren Mango nun yeni sezon renklerinde ağırlıklı olarak çalıştığı renkler beyaz yeşil ve mavi.Ben şahsen...
  2. Burberry 2010 ilkbahar/yaz koleksiyonu

Burberry 2010 ilkbahar/yaz koleksiyonu

Burberry ilkbahar yaz koleksiyonu modaseverlerle buluştu.Burberry yeni sezon katalog çkimleri için Emma Watson ile çalıştı Emma Watson'a kardeşi Alex Watson eşlik etti.Sizleri yepyeni Burberry modelleri ve katalogdan resimlerle başbaşa bırakıyorum=)
  3. 2010 ilkbahar/yaz Lacoste koleksiyonu

2010 ilkbahar/yaz Lacoste koleksiyonu

lacoste çocuk 2010 ilkbahar yaz Lacoste yepyeni modellerini tanıttığı defileden sizlere bazı görüntüleri ve yeni sezon modellerini paylaşmak istiyoruz.Bakalım Lacoste yeni sezonda bizlere nasıl modeller hazırlamış=)
  4. Kensol 2010 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu

Kensol 2010 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu

Yaz sıcak yüzünü gösteriyor artık havaların ısınmasıyla birlikte yazlık tiril tiril kumaşlardan oluşan kıyafetlerde bizlere mağaların vitrinlerinden gözkırpıyor... Kensol firmanını 2010 ilkbahar-yaz sezonu için hazırladığı koleksiyonu sizlerin beğenisine sunuyorum kızlar...İster gündüz ister akşam dışarı çıkarken giyebileceğiniz koleksiyonu beğenizceğinizi umuyorum:tik:...
  5. Clarks’ın 2010 İlkbahar – Yaz koleksiyonu

Clarks’ın 2010 İlkbahar – Yaz koleksiyonu

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan Clarks’ın 2011 İlkbahar – Yaz koleksiyonu‘nun temasını sanatsal ustalıkla birleştirilen sadelik oluşturuyor. Babetler, yüksek topuklar, özgür modeller, özel tasarımlar, doğal malzemeler, incelikli detaylar, parlak deriler, mat süetler, metalikten kobalt mavi ve pastele onlarca farklı ton ve çok daha fazlası Clark's ın 2011 İlkbahar – Yaz koleksiyonunda…...

Sayfayı Paylaş