gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

2010 kazakları

Konu, 'Çöplük' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel kazaklar canım ama hepsi kısa kollu bu sene paylaşımın için tşkler

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi güzel canım saol

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Bu tarzları çok seviyorum ya teşekkürler canım

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    sanki bunlar geçen senelerin modası gibi ama neyse emeğie sağlık

2010 kazakları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 İnce Kazak Modelleri

2010 İnce Kazak Modelleri

2010 kazak modelleri ince kazak ince modelleri kazaklar erkek 2010 yılı kazak modelleri çıtı bile :) Üstelik bu kazaklarla hiç sıkılmayacaksınız. Çok rahat ve inceler. Bu kazaklarla kışın hem şık hem de enerji dolu gözükeceğiz gibi geliyor bana.. Koyu tonlar,açıktonlar.. Dekolteli,dekoltesiz.. Lacivert,mor,kırmızı... Her kadının en az bir tane beğeneceğine inanıyorum :) Çünkü ben hepsini...
  2. 2010 Boğazlı Kazak Modelleri

2010 Boğazlı Kazak Modelleri

2010 kazak modelleri 2010 kazak modası kış modelleri 2009 Yaz bitmek üzere kış mevsimi geldi gelecek...Kışın hepimiz bizi sıcak tutacak içimizi ısıtacak şeyler giymek aynı zamanda da güzel görünmek isteriz...2010 kış sezonu için hazırlanmış kazaklar hem bizi sıcak tutacak hemde şıklığımıza şıklık katacak türden...2010 Kazak modellerine bakın bakın hak vericeksiniz melekler :tik:
  3. 2010 kazak modelleri

2010 kazak modelleri

2010 kazak modelleri 2010 kazaklar kazakları hazır kazaklar hazır kazak modelleri 2010 yılının kazakları şimdiden siz modaseverlere sunulmaya başladı.Çünkü kış yüzünü bu sene erken göstericek.Bu nedenle acele edin kazaklar hazır olsun kızlar... Bu grisine bayıldım..Ayrıca hanımlar demedi demeyin zümrüt yeşili en üstteki kazağın rengi ve bu en sonda...
  4. Mükemmel Kazaklar 2010

Mükemmel Kazaklar 2010

Meleklerim bu kazaklardan gözlerinizi alamayacaksınız.Bence önce bir sakinleştirici için sonra bakın.Çünkü kalbiniz dayanmayacak bu güzel kazak modellerine:zuha: çok şirin değil mi kızlar:meçhul:benimmm buuu:D Bu benim rengimmmmm:D wowww diyorummmmm Özelliklee buna...
  5. 2010 Spor kazak&hırkalar

2010 Spor kazak&hırkalar

2010 yılı bizlere birbirinden güzel kazaklar getirdi arkadaşlarım. Şimdi bu kazak modellerine hep birlikte bakıyoruz :) spor kazaklar kızlar siz hangisini beğendinizzz???:laugh:

Sayfayı Paylaş