gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2010 Kış Örgü Bot Modelleri

Konu, 'Ören Bayan' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bot çeşitleri bot modelleri ğğğğğğ ğğğğğ örgü modelleri örgü yapılışı Bu kış örgü botlar çok moda arkadaşlar...Şimdiden birçok bayanda görüyoruz...Gerçekten örgü botlar çok güzel duruyorlar ama ne kadar kullanışlı oldukları tartışılır... Yağmurlu karlı havalarda giyemeceğiniz örgü botları sadece kuru havalarda giyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz...
    Şimdi geçelim örgü bot modellerine :tik:

MaWiM bunu beğendi.
  2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok ilgincler,sanki patik giyermis gibi,evde kullanisli olabilirlerde disarda nasil olur bilmiyorum.

3. ağlayangul

ağlayangul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bu ugg modellerinin yapılışını yazarmısınız kızım çok istiyor mavi olan çok güzel ama altını göremediyimiz için yapamıyoruz.yardımcı olurmusunuz lutfen..

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Harika modeller benim gibi ayağı çok üşüyenler için oldukça kullanışlı ve sıcak olur saol pasicim paylaşımın için :)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bunkarın yapılışların yazar mısınız...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lütfen mavi bot larin model tarifini yollarmisiniz bana??? simdiden cok teskkur ederim

2010 Kış Örgü Bot Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Ankle Bot Modelleri

2010 Ankle Bot Modelleri

ankle bot 2010 bot modelleri 2010 botlar ankle modelleri
  2. 2010 Kış Bot Modelleri

2010 Kış Bot Modelleri

2010 bot modelleri bot modelleri 2010 kısa kış modası kış Kış geldi gelicek artık bot ve çizmeler vitrinlerdeki yerlerini almaya başladı...Özellikle pantolanlarla şık durabileceğini düşünüyorum ben bu botların eğer sizde benim gibi düşünüyorsanız ver tercihinizi çizmeden değilde kısa bottan yana kullanıyorsanız 2010 Kışlık Bot Modelleri hoşunuza gidicektir meleklerim :tik:
  3. 2010 kısa bot modelleri..

2010 kısa bot modelleri..

kısa botlar kısa bot modelleri bot kışlık modelleri 2010 kış Selam kızlar yaz biiti malesef çok çabuk geçiyor koskoca bi kış bizleri bekliyo şimdi kışlık bişiler alma vakti geldi:D sizler için bikaç kısa bot modelleri buldum bot alacaksanız bunlara bakmadan almayın:D...
  4. Dior 2010 2011 Kış Bot Modelleri

Dior 2010 2011 Kış Bot Modelleri

Dior’un 2010 2011 kış defilesindeki bot ve çizmelerin topukları oldukça uzun. 2010 2011 kış sezonunda uzun modeller yine kullanılacağı için bu sezonun indirimden faydalanabilirsiniz. Botlardaki toka detayları 2010 2011 kış sezonunda da sıklıkla kullanılacak. Prada defilesindeki uzun triko çoraplardan sonra, Dior’da konçlar da önümüzdeki kış sezonu modası hakkında bize tüyo veriyor.
  5. 2010 Bot modelleri

2010 Bot modelleri

2010 bot modelleri 2010 yılı bot modelleri Stilletto’lardan booti’lere, çizmelerden makosenlere, bu yıl bütün ayakkabıların bağcıkları var… Botlarımızda bağcıklar ve bağlama detayları, 2008 yılından beri gündemde kalan bir trend Viktorya etkilerinden günümüze taşınan bu trend kapsamında değişik topuklar, günümüzün platform tabanları ve biraz daha uzun kesimler ve yüksek topuklarla...

Sayfayı Paylaş