gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

2010 kısa kesim saç modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kısa saç modelleri kısa kesim saç modelleri sanatçıların kesimleri Merhaba arkadaşlarım, özellikle çalışan bayanlar için kısa saçlar her daim daha rahat olmuştur. Zira saçlarımızın bakımının ne denli zor olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Ünlü sanatçılarda belkide bakımı kolay olmasından dolayı kısa saç modellerini tercih etmişler.

Bakalım bu ünlülerin kullandığı hangi saç modeli bize göre. Yani size göre :)

Hani olurda değiştirmek isterseniz saçınızı bu modeller sizin fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Sakın bana göre bir tanede olsa model bulamadım demeyin küserim :D

2. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kısa saç moda galiba

2010 kısa kesim saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 yılı kısa saç kesim modelleri

2010 yılı kısa saç kesim modelleri

kısa saç kesim modelleri saç kesim modelleri 2010 2010 kısa Son derece modernz tarzda kısa kesim saç modellerini şimdi paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Her renkte saçların kısa kesimleriyle çok hoş seçimler bizleri bekliyor 2010 yılında . Rahatlığa düşkün olan hanımlar için birçok renkte ve modelde saç kesim modelleri buyrun kızlar:tik:
  2. Modern kısa saç kesim modelleri

Modern kısa saç kesim modelleri

kısa saç kesim modelleri cocuk sac kesim modelleri kullanışlı saç kesimleri kullanışlı kısa kız çocuk Kısa saçtan asla vazgeçemeyenler için birbirinden güzel ve modern tarzda kesilmiş saç kesim modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar:) Modeller gayet kullanışlı bakımı ve şekil vermesi rahat kesimler.Şu bir gerçekki her zaman için kısa saç bir bayanı daha modern ve genç...
  3. 2010 kısa saç modelleri

2010 kısa saç modelleri

12 yaş saç modelleri 11 yaş saç modelleri 11 için 12 kısa evet 2010 kısa saç modelleri melekler bende kısa severim ama saçlarım aksi a yol benim
  4. Ünlülerin Tercih Ettiği Kısa Saç Kesim Modelleri

Ünlülerin Tercih Ettiği Kısa Saç Kesim Modelleri

Bu konu ünlülerin kısa saç kesim modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılını yepyeni bir imajla karşılamak istiyorsanız kısa bir saç kesimini size tavsiye edebiliriz. Kışın uzun saçın bakımının daha zor olduğunu düşünürsek yıkayıp hemen biraz şekil verdikten sonra vakit almadan dışarı çıkabileceğiniz kısa kesim bir saç modeli kurtarıcınız olabilir. Köpükle...
  5. Kısa Kesim Havalı Saç Modelleri 2014

Kısa Kesim Havalı Saç Modelleri 2014

2014 kısa saç kesimleri, kısa saç modelleri 2014, 2014 kısa saçlar Sevgili melekler, yeni yıl geliyor. Artık kendinizde bir değişiklik, bir yenilik yapmanın tam zamanı diyorsanız, işe saçlarınızdan başlayabilirsiniz. Hem havalı hem kullanışlı bir saç kesimi istiyorsanız, 2014 kısa saç kesim modellerine göz atabilirsiniz. 2014 moda defilelerinde görücüye çıkan kısa saç kesimlerinden en şık,...

Sayfayı Paylaş