gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

2010 kışına özel kombinler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Kışlık alışveriş yapmadıysanız bu kombinlere bakın öyle yapın diyorum.Alışverişte vakit harcamayın ne alsam nasıl kombin yapsam die.Bu kombinler size yol gösterecektir:):)Buyrunuz...

2010 kışına özel kombinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HayaL'den 2009-2010 Sonbahar kış kombinleri

HayaL'den 2009-2010 Sonbahar kış kombinleri

kış kombinleri 2010 kış kombinleri sonbahar deri ceket 2010 sonbahar Merhabalar meleklerim uzun bir aradan sonra yeni kombinlerimle yine yeniden karşınızdayım.Daha öncekileri beğenmiştiniz meleklerim bakalım bunları nasıl bulacaksınız.Fırsat buldukça vaktim oldukça yenilerini yapacağım:) Umarım beğendiniz. Write By HayaL
  2. 2010 -2011 sonbahar-kış japon style kombinler

2010 -2011 sonbahar-kış japon style kombinler

2011 kış modası 2011 kış kombinleri japon style japon style Japon ve kore tarzı benim kalbimde remsne taht kurdu ve bunlar da birbirinden güzeller bir bakın hele meleklerim ...:)
  3. Japon Style Kombinlere Kış Bakışı (2010-2011)

Japon Style Kombinlere Kış Bakışı (2010-2011)

japon style 2011 japon style 2011 online satış alışveriş siteleri Bunlar da kombinlerimizin devamı meleklerim.O kadar çok çeşit var ki hepsini göstermek istiyorum sizlere.:)
  4. elmalıdan kışa özel kombinler :)

elmalıdan kışa özel kombinler :)

MODAYI TAKÜP ETMEYİ KIYAFETLERİ SEVİYORUM HERKESİN ZEVKİ FARKLIDIR AMA EN AZINDAN ZEVLİ OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM :) KIŞ İÇİN KENDİ YAPMIŞ OLDUĞUM KOMBİNLERİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BAKALIM BEĞENECEK MİSİNİZ İŞTE KOMBİNLERİMM...........:dp8::dp8: [/B][/COLOR][/FONT][/URL]...
  5. Kışa Özel Kombinler

Kışa Özel Kombinler

kombinler Öyle kış geldi diye koyu renkler giymek yok,arada şöyle renkli kıyafetlerlede takılmak lazım.Genelede kış için benim tercihlerim beyaz ve kırmızıdır- ki kırmızı zaten vazgeçilmezlerim arasındadır:)-Sizelere de tavsiyem koyu renkler giyerek kendinizi boğmayın meleklerim...

Sayfayı Paylaş