gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

2010 Kız bebek ayakkabıları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kız bebek ayakkabı kız çocuk ayakkabı bebek ayakkabıları çocuk ayakkabıları cici bebe Kız bebeklerin kıyafetlerinden ayakkabılarına kadar herşeyleri cıvıl cıvıl oluyor.Alışveriş yaparken gözüme çarpıyor.Almak istiyorum hepsinden ama kimin için alacağım ki:DOğluma mı alacağım:)Tabi ki hayır.Rabbim benim gibi kız çocuğu isteyen herkese bir kız çocuğu nasip etsin inşallahhhh:)
    Kız bebişi olan meleklerim meleklerinize cici ayakkabılar getirdim buyrunuz:):):)

Hepsi birbirinden harika.Bayıldım ben bu ayakkabılara.Keşke biz kadınlarınde böyle ayakkabıları olsa değil mi? :D:D:D

2010 Kız bebek ayakkabıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Nike Dunk Ayakkabılar

2010 Nike Dunk Ayakkabılar

nike dunk türkiye nike dunk fiyatları fiyat nıke Spor tutkunlarının yeni gözdesi Nike'ın ikonik ürünleri, klasik çizgileri, hafifliği ve dayanıklılığıyla tarz yaratmayı sevenlere hitap ediyor. Nike, 1985 yılında, klasik renklerin kullanıldığı basketbol ayakkabısında devrim yaparak, Dunk ayakkabıların renklerini, Amerika’daki 7 üniversitenin basketbol takımı formalarıyla bütünleştirdi. O...
  2. Adidas 2010 spor ayakkabıları

Adidas 2010 spor ayakkabıları

Adidas markasını bilmeyeniniz yoktur.Gerçekten de marka kendine yakışan ürünlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.Kaliteli bir markanın malları da kaliteli oluyor tabi ki.Adidas yeni sezonun ayakkabılarını piyasaya sürdü.İşte birbirinden sportif,rahat ve her zevke her yaşa uyacak renkleriyle sizlerle... En güzelini en sona sakladım:DKötüyüm ama değil mi:D
  3. 2010 abiye altı ayakkabılar

2010 abiye altı ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bebek Ayakkabıları

Bebek Ayakkabıları

bebek ayakkabıları çocuk ayakkabilari bebek ayakkabı ayakkabısı ayakkabilari Oyy yerim ben bunları giycek o bebeişleri.. çok şekerler ya küçücük baksanıza.. aklıma küçük emrahın kardeşi gülcanın kırmızı papuçları geldi :D hahaha bunlara bayıldım :D :) çok şekerler değil mi ama :)
  5. Gucci Kız Bebek Ayakkabıları 2012

Gucci Kız Bebek Ayakkabıları 2012

bebek ayakkabı modelleri 2012 bebek ayakkabısı gucci bebek ayakkabı Çiçeği anneler ve anne adayları :) Kızınız mı olacak ? Kıyafetinden ayakkabısına, saçının tokasına kadar onu küçük bir prenses gibi mi büyütmek istiyorsunuz ? O halde bu ayakkabılara bayılacaksınız :) Ünlü moda markası Gucci'nin, bebek ve çocuk koleksiyonunda yer verdiği 2012 bebek ayakkabıları göz kamaştırıyor. Titizlikle...

Sayfayı Paylaş