gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

2010 Marni Çanta Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

marni çanta yandan takmalı çanta modelleri yandan modelleri 2010 askılı Çanta dediniz mi kadınlar da akan sular durur.Tabi bende de öyle çanta delisi biri olarak çantasız çıkmam abi diyenlerdenim:D2010 yılında çantalar daha kullanışlı ve daha şık modellerle kaşrımıza çıkmaya başladı.Tabi fiyatları da cabası:)Ünlü markalar yeni çanta modellerini piyasaya sürdüler.Ben özellikle Marni adlı markanın çantalarını çok beğeniyorum.Gerçek deri dışında başka bir malzeme kullanmıyorlar.İşte Marni'nin yeni çanta modelleri...

Özellikle yandan takmalı ince askılı çantalar bu yıl daha çok göze çarpıyor.Marni çantalarında da bu tarz modeller fazlasıyla mevcut.Yanda askılı çantalar hem daha kullanışlı hemde kapkaçıların uğramayacağı bir çanta modeli:D

2. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol meleem paylaşım için

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    paylşm için teşekkürler

2010 Marni Çanta Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Divarese Çanta Modelleri

2010 Divarese Çanta Modelleri

divarese çanta divarese çanta modelleri divares fiyatları Melekitoşlarım bir bayanın en önemli olmazsa olmaz aksesuarıdır çantalar...Çanta ihtiyacınız varsa yada benim gibi çanta delisiyseniz çanta almak için ihtiyacınız olmasına gerek yoksa 2010 yılı çanta almak için tam zamanı...Çünkü birbirinden şık ve kullanışlı çanta modelleri görücüye çıktı... Meleklerim işte sizler 2010 Divarese Çanta...
  2. Divarese 2010 çanta modelleri

Divarese 2010 çanta modelleri

2010 canta modelleri 2010 çanta modellerı 2010çanta modelleri divarese canta Bir kadının en önemli aksesuarlarından biridir çantalar olmazsa olmazlarından. Bunu bilen Divarese çanta firması bayanların ihtiyaçlarına yönelik her türlü çanta tasarımlarını 2010 senesindede hazırlayıp modaseverlere tanıttı.Çantalara genel baktığımızda herbirinin ayrı bir güzel olduğunu görüyoruz özellikle...
  3. 2010 hotiç çanta modelleri

2010 hotiç çanta modelleri

hotiç çanta fiyatları hotiç çanta modelleri 2010 2010 yaz modelleri 2010 Hotiç çantalarıyla hem rahatlığı hemde şıklığı kolunuzda taşıyın oldukça şık ve kullanışlı Hotiç çanta koleksiyonundan görüntüler
  4. Kot Çanta Modelleri 2010

Kot Çanta Modelleri 2010

kot çanta modelleri kot çanta modelleri uygulamalı 2010 2010 canta Kızlar kot çantalara bayıldım ben kendimde yaparım kotlarımdan kolay oluyor:)
  5. Chanel çanta modelleri 2010

Chanel çanta modelleri 2010

canel çanta chanel çanta modelleri chanel çantalar modelleri 2010 şanel Chanel 2010 çanta modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum eğer çantada marka ve şıklığıyorsanız işte sizler için Chanel çantalar

Sayfayı Paylaş