2010 Maşalı Saç Modelleri | Melekler Mekanı FORUM - 27 Eylül 2016

2010 Maşalı Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    596
    Ödül Puanları:
    0
    maşa saç modelleri maşalı saç modelleri maşalı saçlar kırık fön 2010
    Düz saçlılar kıvırcık kıvırcık saçlılar ise düz saçım olsun ister...Eğer sizinde düz saçlarınız varsa ve dalgalı yada kıvırcık saçlar olsun istiyorsanız maşa kullanarak saçınızı istediğin şekle sokabilirsiniz...

2010 yılındada geçen sene olduğu gibi dalgalı saçlar gözde olucak...2010 yılı maşalı saç modelleri karşınızda meleklerim :tik:

2. gamzelii

gamzelii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama ben yapıyorum bu kadar güzel olmuyor birtek kırık fön çektirirsem güzel oluyor.Yani kısacası bi kuaför elinin değmesi gerekiyor.

3. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benimde evde maçam tostum fönüm herbişeyim var bunar gibi olmuyor kesinlikle koaför eli gibi olmuyor

4. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    maşa uzun saçlarda daha güzel oluyo bence..
    emeğine sağlık...

5. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    1 numero yakışana çok yakışıyor ve çok cici duruyor ,diğerlerini beğenmedim hahaha

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayh şu kıvırcık saçlar yok beni benden alıyo :hhh:
    Acayip seviyorum ama ne yazık ki benimkiler dümdüzzz... Ayrıca maşa da tutmuyo valla.

Kıvırcık saç gördükçe hep böyle kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum :D:D

7. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
2010 Maşalı Saç Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 2010 saç modelleri

sac duzumleri erkek sac duzumleri kısadan uzuna saç modelleri duzumu modelleri kısadan uzuna saç erkek 2010 saç modelleri 2010 yılında moda nasıl olacak? Doğal olana geri dönüş 2010 yılında da devam ediyor… 2010′in saç ve makyaj trendleri, bakımlı görünmeyi ve kendine özen göstermeyi seven kadınlar için yepyeni alternatifler sunuyor.
  2. 2010 abiye saç modelleri

abiye saç modelleri abiye çocuk saç modelleri salık 2010 sac 2010 bayan 2010 yılının en gözde abiye saç modellerinden bazılarını siz sevgili meleklerimiz için paylaşmak istiyorum Özel gün ve gecelerinizde giydiğiniz abiyelerin üzerinde gayet şık duracağına inandığım modelleri sizler için paylaşıyorum=)
  3. Maşalı Saçlar 2014 Modası

2014 maşalı saçlar maşalı saç modelleri 2014 Sevgili melekler, havalı saçlardan hoşlananlar için harika bir alternatif olan maşalı saç modelleri 2014 yılının da vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Bir parça köpük sayesinde bozulmadan kalan maşalı saç modellerini maşa ya da saç düzleştiricisi kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. İster gündüz gezmelerinizde ister gece davetlerinde kuaföre...
  4. 2014 Maşalı Uzun Saç Modelleri

maşalı uzun saç modelleri, maşalı saç modelleri, uzun saç modelleri Maşalı saç modelleri, günlük hayatımızdan özel gün ve gecelere kadar en çok tutulan saç modelleri arasında yer alıyor. Günümüz de artık gelinbaşları bile artık maşa ile yapılan saç modellerinden oluşuyor. Kimi bayan evde kendi saç maşası ile rahatlıkla şekil vermeyi kimisi de bu olayı kuaförün de uygulatıyor. Uzun saçlara...
  5. 2014 Ünlülerin Maşalı Saç Modelleri

2014 ünlülerin saç modelleri, 2014 maşalı saç modelleri, 2014 dalgalı saç modelleri Maşalı saç modelleri orta ve uzun saçlı bayanlar tarafından tercih edilmeye devam eden trend saç modelleri arasında olmaya devam ediyor. Günlük ve özel günler de birçok bayan maşalı saç modellerini tercih ediyorlar. Maşalı saç modellerini evde kendiniz de uygulayabileceğiniz gibi kuaför tarafından da...

Sayfayı Paylaş