gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

2010 Nişan Yastık Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

nişan yastığı modelleri nişan yastıkları yastıkları modelleri yastığı yastık Birbirinden güzel nişan yastık modelleri burda melişlerim:)

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok şeker modeller olmuş:) teşekkürler:)

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzeller paylaşım için teşekkürler cnm :D

2010 Nişan Yastık Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişan Yastığı Modelleri

Nişan Yastığı Modelleri

altın yastığı modelleri nişan yastığı modelleri nişan tepsisi yastıkları Yüzük merasimi için nişan yastıkları veya yüzük tepsileri kullanılır. Küçük beyaz bir yastığınız varsa onu kurdelelerle ve yapma güllerle bağlayabilir, yüzükleri de yanına iliştirebilirsiniz. Veya beyaz dantel bir örtü ve kurutulmuş (damat adayının hatıralarından) veya yapma güller ile şık bir tepsi hazırlayabilirsiniz....
  2. 2010 Nişan Tuvaletleri

2010 Nişan Tuvaletleri

nişan tuvaletleri nişan tuvaleti için tuvaletler kına tuvaletleri 2010 .
  3. Nişan kıyafetleri 2010

Nişan kıyafetleri 2010

nişan elbiseleri siyah nişan elbiseleri pembe kıyafetleri mavi kıyafetleri modern Bazen bizim zamanımızda diye başlanır ya söze aynen bende bu şekilde başlamak istiyorum:) Evet bizim zamanızda pek öyle her renk abiye yada nişan elbisesi bulamazdınız genelde klasik renkler vardı mavi pembe sarı siyah falan.Ama şimdiki nesil daha bir şanslı bana göre hem modeller hemde renk seçeneği olarak o...
  4. Nişan saç modelleri

Nişan saç modelleri

nişan saçı nişan saç modelleri saçı modelleri 2011 saç 2011 bayan nişan saç modelleri 2011, nişan saçı, nişan saçları, nişan saç modelleri 2011 bayan, nişan saç, nişan saç modeli, nişan saç modelleri topuz, 2011 nişan saç modelleri, Nişan hazırlıkları yapan Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden misafirlerimize özel, yılın en şık nişan saç modellerinden örnekler sunuyoruz sizlere :)
  5. 2013 Nişan saç modelleri

2013 Nişan saç modelleri

Bu konu; 2013 nişan saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. 2013'te evliliğe ilk adımlarını atacak olan Meleklerimize önce 2013 kabarık etekli nişan elbise modellerini sunduk şimdi ise o güzel elbiselerle kombinleyecekleri birbirinden güzel saç modelini sunuyoruz. Doğal saç modellerinden, abartılı topuzlara, kır çiçekleriyle bezenmiş saçlardan en iddialı saç modellerine kadar aradığınız...

Sayfayı Paylaş