2010 Örgü Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA New Member

örgülü saç modelleri okul saç modelleri 2010 okula giderken yapılabilecek örgü 2010 örgü
    Örgü saçı ben çok severim çok kullanışlıdır benim için...Günlük hayatınızda işe okula giderken veya özel bir günde abiye kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz örgü saçları...

2010 yılındada örgü saç modelleri son birkaç yıldır olduğu gibi yine gözde olacak...2010 yılına girmeden örgü saç modellerini görmekte ve fikir almakta fayda var diye düşünüyorum ve sizlere 2010 yılı örgü saç modellerini sunuyorum :tik:

2. begi_begi

begi_begi New Member

3. miss angel

miss angel New Member

[​IMG]beğendim bunu....

4. laetitia

laetitia New Member

[​IMG]balıksırtı örgü çok kullanışlı bence

5. miranda

miranda New Member

ya ne güzel modeller bayıldım

2010 Örgü Saç Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Örgü Saç Modelleri

kolay saç modelleri örgülü saç modelleri kolay örgü örgü örgüsü okul için örgülü [B]Örgü saçlar kullanım kolaylığı açısından en çok en rahat kullanabileceğimiz modeldir...Her zaman en tercih edilen model arasında olan örgü saçlar 2009 yılınında vageçilmezleri arasında meleklerim :tik: [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/orgu-sac-modelleri-7941.jpg[/IMG]...
  2. 2010 örgü elbise modelleri

örgü elbise modelleri örgü etek modelleri 2010 elbise 2010 etek [B]Örgü elbiselerden hoşlanıyorsanız sizlere en yeni ve farklı örgü elbise modellerini vermek istiyorum bazı modelleri içine bir body ve taytlada kullanabilirsiniz yada özel günlerde sade olarakta kullanılabilir size kalmış birşey:tik:[/B]...
  3. 2010 örgü çanta modelleri

örgü çanta modelleri anlatımlı 2010 örgü çanta modelleri 2010 örme [B]Şimdiye kadar örgü çanta kullanmadım ama bu modeller gerçekten çok hoşuma gitti valla becerikli biri olsam alacam elime malzemeyi örecem ama nerdeee:DKıyafetlerinizle oldukça uyum sağlayacağını düşündüğüm birbirinden hoş renk ve modellerde örgü çantaları sizlerle paylaşıyorum hanımlar şimdiden sizlere kolay gelsin=)[/B]...
  4. Ünlülerin örgü saç modelleri

ünlülerin saç örgü modelleri ünlülerin örgülü saç modelleri Dünyaca ünlü güzel yıldızlarda örgü saç modellerini tercih edenlerden.Sizlere bu güzellerden bazılarının örgü saç modellerini paylaşıyorum...
  5. Saç örgü modelleri

sac örgüleri saç örgüsü modelleri örgü saç modelleri örgü örgüsü [SIZE=1][B]saç örgüsü modelleri, saç örgüleri, saç örgüsü, saç örgü, örgü saç modelleri, örgü saç, örgü saç modeli,[/B][/SIZE] Uzun saçlara sahip olanların çok sıkça kullandıüı modellerin başında gelir örgü saçlar. Ki, bende örgülü saçlara bayılırım:) Sevgili Melek'ler, sizlere bu yazımızda örgü saç modellerinden örnekler...

Sayfayı Paylaş