2010 Örgü Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

örgülü saç modelleri okul saç modelleri 2010 okula giderken yapılabilecek örgü 2010 örgü Örgü saçı ben çok severim çok kullanışlıdır benim için...Günlük hayatınızda işe okula giderken veya özel bir günde abiye kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz örgü saçları...

2010 yılındada örgü saç modelleri son birkaç yıldır olduğu gibi yine gözde olacak...2010 yılına girmeden örgü saç modellerini görmekte ve fikir almakta fayda var diye düşünüyorum ve sizlere 2010 yılı örgü saç modellerini sunuyorum :tik:

2. begi_begi

begi_begi Yeni Üye

çok güzelmiş

3. miss angel

miss angel Yeni Üye

[​IMG]beğendim bunu....

4. laetitia

laetitia Yeni Üye

[​IMG]balıksırtı örgü çok kullanışlı bence

5. miranda

miranda Yeni Üye

ya ne güzel modeller bayıldım

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye

[​IMG]bence en guzel orgu modeli buu

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye

çok kullanışlı tavsiye ederim çokta güzel duruyor

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

slm

bu ne baloya mı gidiosun okula gidiosun cnm

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

süper nasıl yapılıyo lütfen ssöyleyin

2010 Örgü Saç Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. saç örgüsü-saç örgü önerileri-saç örgü modelleri

saç örgü modelleri saç örgüsü örgü modelleri en güzel örgüleri sa4 orgusu Saçında genelde örgü kullanmayı tercih eden bayanlar için hazırlanmış görsel şölene buyrun arkadaşlarım :meri: [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. örgü abiye ve örgü elbise modelleri

örgü elbise modelleri bayan örgü elbise modelleri abiye elbiseler abiye 2009 [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. 2010 örgü elbise modelleri

örgü elbise modelleri örgü etek modelleri 2010 elbise 2010 etek Örgü elbiselerden hoşlanıyorsanız sizlere en yeni ve farklı örgü elbise modellerini vermek istiyorum bazı modelleri içine bir body ve taytlada kullanabilirsiniz yada özel günlerde sade olarakta kullanılabilir size kalmış birşey:tik:
  4. 2010 Yazına Özel Örgü Elbiseler

örgü elbise modelleri şık elbise modelleri örgü elbiseler 2010 örgüelbiseler Örgü örmeyi seven örgü giysilerden hoşlanan melekler için örgü elbise modelleri...Özellikle yazın rahatlıkla kullanabileceğiniz elbise modelleri arkadaşlarım:örgü: Evet marifetli melekler gösterin bakalım hünerlerinizi :dil::dil:
  5. 2010 Kış Örgü Bot Modelleri

bot çeşitleri bot modelleri ğğğğğğ ğğğğğ örgü modelleri örgü yapılışı Bu kış örgü botlar çok moda arkadaşlar...Şimdiden birçok bayanda görüyoruz...Gerçekten örgü botlar çok güzel duruyorlar ama ne kadar kullanışlı oldukları tartışılır... Yağmurlu karlı havalarda giyemeceğiniz örgü botları sadece kuru havalarda giyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz... Şimdi geçelim örgü bot modellerine :tik:...
  6. Örgü UGG 2010

örgü ugg modelleri Ugg botlarından inanın nefret ediyorum.Heryerde kaşrıma çıkıyor.En son normal bir markette seppette satılıyordu:DAma yeni çıkan örgü ugglere bayıldım.harika ötesi botlar.Bu botları soğuk ama yağışsız günlerde giyin:)Buyrunuzz.. Renkler örgü modelleri harikaaa!!!!! UGG hep bu tarz botlar yapsın:DBende her kış alırım:D
  7. 2010 gelin saçı trendi örgü

örgülü gelin başı modelleri örgülü gelin saçı modelleri örgü saçı dağınık başı 2010 örgü Bence insanın evlenirken saçını sanki okula gider gibi örmesi çok saçma ben asla örgü saç kullanmam evlenirken..Çünkü bi kere çok sade... Ne biliyim topuz dağınık topuz vb. şalşallı şeyler varken nie sade bi örgü olsun ki?? 2000 yıllar artık onlu rakamlarla anılmaya başlanırken 2010- 2011 yılları...
  8. 2010 örgü çanta modelleri

örgü çanta modelleri anlatımlı 2010 örgü çanta modelleri 2010 örme Şimdiye kadar örgü çanta kullanmadım ama bu modeller gerçekten çok hoşuma gitti valla becerikli biri olsam alacam elime malzemeyi örecem ama nerdeee:DKıyafetlerinizle oldukça uyum sağlayacağını düşündüğüm birbirinden hoş renk ve modellerde örgü çantaları sizlerle paylaşıyorum hanımlar şimdiden sizlere kolay gelsin=)
  9. 2010 Bebişlerine Örgü Cicişler

Meleklerr,anniş melekler,hamiş meleklerrr bu modelleri görüp de imrenmemek mümkün mü sizce.Şahsen benim bir kızım olsa bunların hepsinden onun da olsun isterdim.Çeşir çeşit renk renk bunları ona giydirir geleceğin kokoşu olması için şimdiden ona yol açardım herhalde :D Kızım olsa dediğime bakmayın tabi bu erkek bebekler için.Gerçi kız bebeklere de olur bence unisex diyelim...
  10. 2012 bebek örgü modelleri yelek modelleri en şirin örnekler burada!

2012 bebek örgü modelleri 2012 bebek yelekleri 2012 örgü bebek yeleği, modelleri örnekleri burada arkadaşlarım. 2012 örgü bebek patik modelleri konumuzdan sonra, bebek bekleyenler için, şirin mi şirin 2012 bebek örgü modelleri ve 2012 örgü bebek yelekleri modellerini sunuyoruz arkadaşlarım. Anne mi olacaksınız yada anneanne mi, bebeğiniz için şirin yelek örgü örnekleri mi arıyor sunuz? O halde...

Sayfayı Paylaş