gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

2010 pantolon trendi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

2010 pantolon 2010 pantolon trendleri 2010 Sezonunda bahar-yaz aylarında moda olan pantolonlara göz attım bugün. Bu yaz bizi dar modeller bekliyor. 2010 Baharı ve yazında dar paçalı, kesimi dar, streç ve vücuda yapışan modeller moda olacak. Bununla birlikte mavi pantolonlar her zamanki revaçta ve her zaman kot pantolon en önde.. Kot pantolon alırken buna dikkat edin diyorum. Dar kesim, mavi ve tonlarında, siyah renk de tercih edilebilir, üzerine de rengarenk bluzlar, bodyler ya da yarasa kol kıyafetler tercih edilebilir. Üst renkler cıvıl cıvıl olacak bu sezon.

2010 pantolon trendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harem pantolon trendi

harem pantolon trendi

harem pantolonlar harem pantolon
  2. 2010 Makyaj Trendi

2010 Makyaj Trendi

ela gözlere makyaj ela göz makyajı göze makyaj göz gözler Kızlar her sezon olduğu gibi bu sezonunda makyaj trendi belirlendi...Hangi ten rengine hangi makyaj renkleri kullanılmalı işte cevabı :tik: Canlı far renklerini doğal dudaklar ve pembe yanaklarla eşleştirerek belirginleştirin. Açık Ten Yanaklar Yarı mat, yarı ışıltılı bir allık çok beyaz tenlere sağlıklı bir renk katar. Mat...
  3. 2010 yaz oje trendi

2010 yaz oje trendi

turkuaz oje ten rengi oje pudra pembesi turkuaz flormar flormar 2010 yazına şöyle bir baktığımızda oje renklerinin yaz havasına uygun cıvıl cıvıl renklerden oluşan koleksiyonlarına rastlıyoruzSeneye damgasını vuran renklerden olan ten rengi,pudra,ve uçuk pembe tonlar 2010 yazında oje renklerindede kendini gösteriyor.Ama bana kalırsa kızlar şunu söylemeliyimki benden size önemli bir tüyo yazın...
  4. 2011 Trendi Etek Pantolon Modası

2011 Trendi Etek Pantolon Modası

etekli pantolon 2011 pantolon modası etek modelleri 2011 etek yaz modası Son zamanların modaları arasında yer alan etek pantolonlar 2011 yazındada trendler arasında yer alacağa benziyor.Çiçekli desenleriyle oldukça şık duran bu modeller yazınıza renk katacak.Uzun boylulara daha çok yakışacağını düşünerekten ben geri çekiliyorum:D:DBeğenenlerine iyi günlerde giymeleri dileğiyle...
  5. Senenin trendi bol paça pantolon kombinleri

Senenin trendi bol paça pantolon kombinleri

Moda dünyası zaman zaman nostaljiden esinlenerek bir dönem oldukça trend olan ve moda dünyasına damgasını vuran parçaları tekrar gündeme getirerek yeni versiyonlar halin de tasarlayarak piyasaya sürüyorlar. Bunlardan biri de bol paça pantolon modelleri oluyor... Bir süre önce bol paça pantolon modelleri giyim dünyasın da yerini alarak farklı renk ve modelleri ile bayanlara sunulmuştu. Yüksek...

Sayfayı Paylaş