gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2010 perde modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2010 perde modelleri perde modelleri 2010 modası son moda salon Son yıllarda o eski klasik perde görünümlerinin yerini çok daha modern kesimler renk ve modeller yerini aldı.Değişen teknolojiyle birlikte evlerdeki modern mobilyalara uygun olarak üretilen bu perde modelleri oldukça şık ve evinizi gösterişli hale getiren aksesuarlar
    Mobilyalarınızn renklerine uygun renkleri tercih edebileceğiniz gibi duvar ve halılarlada uyumu sağlamak adına kombi de düşünebilirsiniz.Tamamen modern çizgilerden oluşan modelleri şimdi sizlerle paylaşıyorum.Yeni yıla değişik mobilya yada perdelerinizle girmeyi düşünüyorsanız bu modeller de sizin için bir alternatif olabilir

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bu perdeyi beğendim. Doğrusunu söylemek gerekirse perde hakkında pek bilgim yoktur. :S Teşekkürler paylaşım için adminim..

3. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

bende buna bayıldım papatyalı süper

4. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

5. onerose

onerose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tşk. ederi arkadasım evini yeniliyor bu modeller ve cok kararsızdı bayende bu resımlerı kendısıne göstereceğim emeğin için tşk.

6. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hepside birbirinden güzel canım ama bu perdeye bayıldımm:) teşekkürler

2010 perde modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. perde modelleri.......

perde modelleri.......

spor perde modelleri
  2. 2010'un Modern Perde Modelleri

2010'un Modern Perde Modelleri

perde modelleri 2010 perde modelleri 2010 modern modern Kızlar bu modelleri görünce eminim sizinde benim gibi gözleriniz kamaşıcak:)2010 yılı Türkiye için modern bir yıl olacak bence.Herşey çok değişecek.Özellikle mobilyalar.Ama benim en çok ilgimi çeken perdedir ve bu perdeler mükemmel ötesi bence. 2010 da evlenicek meleklerim mutlaka bu perdelere bir göz atın maliyeti ne kadardır bilemem...
  3. Perde modelleri

Perde modelleri

Evimiz için önemlidir perdeler bunlarda sizler için birkaç perde modeli kızlar.:)
  4. Perde Modelleri

Perde Modelleri

Bir evin olmazsa olmazlarından biri perdelerdir.Perdeler sadece dışardan gelen görüntüyü kapatmak için kullanılmaz bazende bi aksesuar gibi kullanılır.İşte sizlere birkaç perde modelleri..
  5. 2014 Persan Tül Perde Modelleri

2014 Persan Tül Perde Modelleri

Persan Tül Perde Modelleri En Yeni Persan Tül Perdeler Yeni Tasarım Persan Tül Perde Çeşitleri Persan uzun senelerdir kalitetyi evinde yaşatmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan tül perde modelleri arasında yer almaktadır. Persan kalitesini evlerinizde yaşatmak istiyorsanız internet üzerinde web site üzerinden ya da size en yakın Persan mağazalar zinciri ziyaretiniz ile persan tül...

Sayfayı Paylaş