gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2010 Reef tokyo terlik modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tokyo terlik modelleri tokyo terlik reef reef türkiye Plaj ve havuz kenarlarının vazgeçilmezi olan tokyo terlikler Reef şıklığıyla ve rahatlığıyla ayaklarda buluşuyor.Sizlere 2010 yazının Reef tokyo modellerini tanıtıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok tatlılar gerçekten plaj için ideal

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aklıma burhan altıntop geldi :D tokyo terlk giyiyodu ya :D

2010 Reef tokyo terlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tokyo

Tokyo

tokyo melekleri Tokyo, Japonya’nın başkenti ve ayrıca politik ve ekonomik merkezidir. Gökdelenlerin sıralandığı caddeleri ile modern şehir merkezinin özelliklerini ve 400 yıllık tarihini yansıtan geleneksel unsurlarını birleştirmektedir. Eski adı Edo’dur. 35,3 milyon nüfusuyla dünyanın en büyük kenti Japonya’nın başkenti olan Tokyo’dur.Ayrıca son yıllarda yapılan araştırmalarda...
  2. 2010 Terlik Modası Takunya Clogs Terlik Modelleri

2010 Terlik Modası Takunya Clogs Terlik Modelleri

2010 terlik modelleri terlik modelleri 2010 takunya takunya sabo Geçen yıl bu modellerin düzleri modaydı bu yılda topukluları çok rahat modeller olduğu için fazla tercih ediliyor sanırım.. 2010 İlkbahar Yaz modası defilelerinde öne çıkan trendlerden biride takunya terlikler.İngilizce karşılığıda Clogs olarak geçiyor.Sizi bilmem ama ilk baktığımda benim aklıma hastane terliği diye...
  3. 2010 UGG Terlik Modelleri

2010 UGG Terlik Modelleri

yazlık sandalet modelleri ugg terlik modelleri ugg terlik çin UGG çizmeler kış aylarında ortalığı kasıp kavurmuştu 2010 yazı için hazırladığı terlik ve sandalet modelleri ile de yaz mevsiminde ortalığı kasıp kavurmaya devam edecek gibi görünüyor... Oldukça rahat ve kullanışlı görünen 2010 UGG terlik modellerini beğeninize sunuyorum melekler :tik:
  4. 2011 Reef Bayan Terlik Modelleri

2011 Reef Bayan Terlik Modelleri

2011, reef, bayan terlik modelleri, çeşitleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Yazın bu sıcak günlerinde dışarı çıkarken en büyük kurtarıcımız terliklerimiz melekler :) İster şehiriçinde ister tatil yerlerinde yaz geldi mi terlikler meydana çıkar. Çeşit çeşit,renk renk ,model model...Çeşitlerinize de bir katkı bizden olsun dedik,2011 Reef bayan terlik modellerinden...

Sayfayı Paylaş