gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2010 Saatler ne zaman geri alınacak?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

saatler geri alınacakmı 2010 saatler ne zaman geri alınacak nezaman alınacak alınacakmı 2010 ne zaman Yaz saati uygulamasında 1 saat ileri alınan saatler 2010 yılında tekrar geriye alınacakmı diye merak ederek ufak bir araştırma yaptım.Eğer sizde benim gibi saatlerin ne zaman geri alınacağını yada alınıp alınmayacağını merak ediyorsanız işte cevabı: Gün ışığından daha fazla yararlanmak için uygulanan yaz-kış saat uygulaması kalıcı hale getirilmesi düşünülmüştü.
    Gün ışığından daha fazla yararlanmak ve elektrik tasarrufu sağlamak amacıyla yıllardır uygulanan ileri saat, kalıcı hale getirilmesi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, konuyla ilgili yazıyı Bakanlar Kurulu’na göndermiş. Kabine üyelerinin imzasına sunulan karara göre, saatler 28 Mart Pazar günü 02.00′ten 03.00′e alınan ve ekim ayında bir daha geri alınmaması kararlaştırılan yaz saati uygulaması gelen yoğun itirazlar nedeniyle yeniden gündeme gelmektedir.

Bu durumda edinilen bilgiye göre eğer yaz saati uygulamasına tekrar dönülecekse Ekim ayının son pazar günü yapılması bekleniyor.

Kabul Edilirse 31 Ekim 2010 Pazar sabah saat 03:00 de saatler 1 saat geri alınacaktır.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bence alınması !!!!!! alınırsa eğer hiç bir yere gidemem cunku karanlıkta dısarda olmayı sevmiyorum... inşallah saatler alınmaz !!!! alınmasın !!!!!! Bence bu şekil daha iyi hem öğlenci öğrencilerde eve donus yolunda aydınlık olur hemde benim gibi karanlıkta dısarda olmak tan hoşlanmayanlar için...

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bende alınması taraftarı değilim.Kış aylarında sabahçı öğrenciler için gerçekten çok zor oluyor öğlenciler içinde öyle iki durumdada hava zifiri karanlık oluyor.Böyle iy umarım alınmaz:)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    of ben alınsın istemiyorum ya :(

5. berennaz

berennaz Forum Okuru

hiç kimse istemiyor sanırım alınmasa çok iyi olur

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

saatler 26 ekım günü geri alınacak

7. banuu

banuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya o gun kpss var umarım insanlar unutmazlar saatlerını gerı almayı

2010 Saatler ne zaman geri alınacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikkat! Saatler geri alınacak!

Dikkat! Saatler geri alınacak!

Yaz saati uygulaması sona eriyor. 25 Ekim Pazar günü saat 04.00'de saatler 1 saat geri alınacak. Yaz saati uygulamasına 29 Mart 2009 tarihinde geçilirken, saatler 03.00'de bir saat ileri alınmıştı. Gün ışığından daha fazla yararlanmak amacıyla yapılan uygulamaya ilişkin Bakanlar Kurulu kararı da 7 Mart tarihli Resmi Gazetede yayımlanmıştı. Buna göre yaz saati, bir başka deyişle 'ileri...
  2. 2012 Saatler Ne Zaman Geri Alınacak?

2012 Saatler Ne Zaman Geri Alınacak?

Bu yazı 2012 yaaz saati uygulaması bitişi ve saatlerin geri alınma tarihine yer vermektedir. Gün ışığından daha fazla yararlanmak amacı ile ileri alınan yaz saati uygulaması 2012 yılının Ekim ayının son haftasında bitiyor. 2012 Yılında saatler Ekim ayının son haftası 28 Ekim Pazar günü saat 04:00 ten itibaren geri alınarak yaz saati uygulaması son buluyor. Saatler Neden İleri ve Geri...
  3. 2013 Saatler Ne Zaman Geri Alınacak?

2013 Saatler Ne Zaman Geri Alınacak?

saatler ne zaman geri alınacak, kış saati uygulaması, kış saati uygulaması ne zaman Sevgili melekler, gün ışığından daha fazla yararlanmak için uygulanan yaz-kış saati uygulaması bu yıl son olarak uygulanacak. Bakanlar Kurulu'nun kararıyla bu yıl son kez geçilen kış saati uygulamasının ardından bu yıl 27 Ekim Pazar günü son kez saatler geri alınacak. Detaylar şöyle... Gün ışığından...
  4. Saatler Ne Zaman Geri Alınacak 2014 Yaz Saati Uygulaması

Saatler Ne Zaman Geri Alınacak 2014 Yaz Saati Uygulaması

saatler ne zaman geri alınıyor, saatlerin geri alınması, saatler geri alınacak mı Sevgili melekler, bu yıl yaz saati uygulamasına 1 gün geç geçilecek. Sebebi ise pazar günü yani yarın yerel seçimlerin olması. Normalde yarın sabaha karşı 03:00'de ileri alınacak saatler, salı sabaha karşı 03:00'de ileri alınacak. Bakanlar Kurulu’nun 16 Şubat tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan...
  5. 2014 SAATLER NE ZAMAN GERİ ALINACAK?

2014 SAATLER NE ZAMAN GERİ ALINACAK?

2014 türkiyede kış saati uygulaması ne zaman başlıyor,2014 türkiye kış saati uygulamasına ne zaman geçicek,2014 kış saati uygulamasına ne zaman geçilecek,2014 saatler hangi gün geri alınacak,2014 saatler ne zaman geri alınacak, 2014 kış saatine ne zaman geçilecek,2014 saatler ne zaman alınacak hakkında bilgiler 2014 2015 yılı için ilk Kış saati uygulaması başlıyor.. Yaz saati uygulaması...

Sayfayı Paylaş