gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2010 SBS birincisi

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sbs türkiye sıralaması 2010 7sınıf 8.ci sınıfların SBS sınav sonuçları açıklandı ve SBS birincisi Antalya7nın Manavgat ilçesinden çıktı bakalım bu başarılı öğrenci kimmiş? [​IMG]
    SBS sonuçlarına göre Antalya Özel Manavgat İlköğretim Okulu öğrencisi Mustafa Kurucu, 500 tam Ortaöğretime Yerleştirme Puanı alarak birinci oldu. Kurucu’nun bu başarısı için çok da şaşırmamak gerek…

8. Sınıflar SBS’de 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Antalya Özel Manavgat İlköğretim Okulu’ndan Mustafa Kurucu, 6 ve 7. sınıf SBS sınavlarında da aynı sonuçları almış.

Kurucu geçtiğimiz yıl girdiği 7. Sınıf SBS sınavında da 500 tam puan alarak 9 birinciden biris olurken, 6. Sınıfta girdiği SBS’de de tüm soruları doğru cevaplandırarak Türkiye’deki 4 öğrenciden biri olmuştu

2010 SBS birincisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SBS sınav tarihleri 2010

SBS sınav tarihleri 2010

SBS 2010 sınav tarihleri belli oldu arkadaşlar buna göre sınav tarihleri şu şekilde Seviye Belirleme Sınavına girecek 1 buçuk milyonu aşkın öğrencinin büyük bir heyecanla beklemiş olduğu 2010 sbs sınav tarihleri dün Milli Eğitim Bakanlığı sbs 2010 ne zamanSınavlar dairesi başkanlığı tarafından açıklandı. Hatırlayacağınız gibi 2009 sbs Haziran ayının ilk ve 2. haftası yapılmıştı. 2010 sbs...
  2. 2010 sbs sonuçları yeniden değerlendirilecek!

2010 sbs sonuçları yeniden değerlendirilecek!

sbs yeniden mi yapılacak Sbs sınavlarında yine olan oldu ve yapılan açıklamalara göre sınav sonuçları yeniden değerlenecek konuyla ilgili haberin detaylarına sizler için geçiyorum Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Seviye Belirleme Sınavlarında (SBS) tüm öğrencilerin sonuçlarının yeniden değerlendirildiği bir inceleme gerçekleştirildiğini, toplam 33 bin 395 okuldan sadece 67 okulda bulunan...
  3. 6.cı ve 7.ci sınıf SBS sonuçları 2010

6.cı ve 7.ci sınıf SBS sonuçları 2010

7 ci sınıf sbs sonuçları 7ci sınıf sbs sonuçları 6 cı 2010 6cı 6cı 6.cı ve 7.ci sınıfların sbs sonuçları açıklandı.Tüm öğrencilerin iyi sonuç almaları dileklerimizle SONUÇLARI BURAYA TIKLAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ
  4. sbs

sbs

bnm diploma notum 85,67 sbs 350 sağlık meslek lisesine girebilir mym ?
  5. 2013 SBS Birincisi Belli Oldu!

2013 SBS Birincisi Belli Oldu!

2013 sbs sonuçları 2013 sbs birincisi 2013 sbs sınav sonuçları 2013 SBS sınav sonuçları açıklandı. Buna göre seviye belirleme sınavının birincisiTarık Berdan Köroğlu oldu. haber ile ilgili detaylar sizlerle... Seviye Belirleme Sınavı’nda (SBS) 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Tarık Berdan Köroğlu, başarısını öğretmen olan anne ve babası ile bilinçli çalışmasına borçlu olduğunu...

Sayfayı Paylaş