gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2010 senesinin en güzel abiyeleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

en güzel abiyeler türkiyenin en güzel abiyeleri abiyeler 2010 2010 un abiyeleri Her bayanın dolabında bulundurması gereken demirbaş kıyafetlerden birisi de abiye elbiseler
    Mutlaka bir yakınımızın bir akrabamızın özel gün ve gecesi olur böyle günlerde ekseri tercih edilen elbise modeli abiyelerdir

2010 yılına şöyle bir baktığımızda çok şık tasarımlar görüyoruz abiyeler önümüzde ki sene bayağı renkli görünüyorlar

Şimdi sizleri 2010 senesi için modacıların tasarlamış olduğu abiye elbise modelleriyle başbaşa bırakıyorum

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2010 senesinin en güzel abiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en süper güzel tesettürlü abiyeler

en süper güzel tesettürlü abiyeler

tesettürlü abiyeler tesettürlü abiyeler tesettür abiye siyah tesettür abiye tesettürlü siyah abiyeler teseturlu
  2. en güzel şık abiyeler

en güzel şık abiyeler

şık abiyeler şık kısa abiyeler kısa şık abiyeler yeni çıkan en son cıkan en
  3. 2009'un en güzel abiyeleri

2009'un en güzel abiyeleri

en güzel abiyeler güzel abiyeler en 2009 2009 türkiyenin abiyeleri *MeÇHuL*
  4. 2010 senesinin en moda rengi gri

2010 senesinin en moda rengi gri

bu senenin moda renkleri 2010 senesinin moda rengi 2010 senesinin renkleri bu senenin rengi 2010 yılına şöyle genel olarak baktığımızda en fazla hakim olan rengin gri olduğunu görüyorum.Gri renk en fazla örgü işleri hırka ve ceket modellerinde karşımıza çıkacak. Şimdiden mağazalarda bir çok modele rengini veren gri2010 da hakimiyetini diğer renklere pek bırakmıyacağa benziyor
  5. 2010'un en şahane abiyeleri burda hanımmm!!!

2010'un en şahane abiyeleri burda hanımmm!!!

şifon abiyeler şahane abiyeler en sahane Merhabalar emelekçiklerim yine ben ve yine saten ,şifon karışımı bir konu :DBayılıyorum ben bu tarz elbiselere ,giysilere yahu.Ben de aldım kendime 3-5 tane böyle şeylerden.İnanın o kadar rahat o kadar kullanışlı oluyorlar ki. Edinin meleklerim siz de acilen birer tane edinin bunlardan inanın pişman olmassınız.Boyunuz kilonuz hiç önemli değil bence bu...

Sayfayı Paylaş