gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2010 senesinin en moda rengi gri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu senenin moda renkleri 2010 senesinin moda rengi 2010 senesinin renkleri bu senenin rengi 2010 yılına şöyle genel olarak baktığımızda en fazla hakim olan rengin gri olduğunu görüyorum.Gri renk en fazla örgü işleri hırka ve ceket modellerinde karşımıza çıkacak.
    Şimdiden mağazalarda bir çok modele rengini veren gri2010 da hakimiyetini diğer renklere pek bırakmıyacağa benziyor

[​IMG][​IMG]

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım güzellermiş

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Gri güzel renktir siyahla çok iyi oluyor emeğine sağlık

2010 senesinin en moda rengi gri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senenin Moda Rengi | Fuşya

Senenin Moda Rengi | Fuşya

senenin moda rengi fuşya
  2. Senenin Moda rengi Fuşya...

Senenin Moda rengi Fuşya...

bu senenin moda rengi bu senenin moda renkleri rengi fuşya fuşya ayakkabı ayakkabı modelleri Bu senenin modası fuşya ben bayılıyorum bu renge Meleklerim... :) Siyah ve fuşyanın uyumuda çok güzel degilmi :tik: buyrun meleklerim...
  3. 2010 Kışının en moda trendi; gri hırka

2010 Kışının en moda trendi; gri hırka

2010 kış modası 2010 moda gri hırka hırka trendleri depresyon hırkası İşte sizlere 2010 kış sezonun ilk "olmazsa olmaz" parçasını açıklıyorum: Gri hırka ! 2010 sezonunda ön plana çıkan renklerden biri de gri olacak. Ancak gri rengi de en fazla ceketli etek veya pantolon takımlarda ve özellikle hırkalarda göreceğiz. Gri hırkada bu sezon çeşit de oldukça fazla, ince...
  4. 2010 senesinin en güzel abiyeleri

2010 senesinin en güzel abiyeleri

en güzel abiyeler türkiyenin en güzel abiyeleri abiyeler 2010 2010 un abiyeleri Her bayanın dolabında bulundurması gereken demirbaş kıyafetlerden birisi de abiye elbiseler Mutlaka bir yakınımızın bir akrabamızın özel gün ve gecesi olur böyle günlerde ekseri tercih edilen elbise modeli abiyelerdir 2010 yılına şöyle bir baktığımızda çok şık tasarımlar görüyoruz abiyeler önümüzde ki sene...
  5. Senenin Trendi Gri Saç Modelleri

Senenin Trendi Gri Saç Modelleri

Saçlar bir bayanın en değerli aksesuarı diyebiliriz. Saç rengi ve modeli sizin imajınızı görsel olarak dışarı yansıtır. Doğru bir saç modeli ve rengi sizi olduğunuzdan daha genç ve havalı göstereceği gibi yanlış bir saç rengi ise sizi olduğundan yaşlı gösterecektir. Her sene farklı renk ve modeller ile saç modası bayanlara sunuluyor. Bu senenin öne çıkan saç rengi şüphesiz ki gri saç rengi...

Sayfayı Paylaş