gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2010 senesinin modası yüksek topuklu ayakkabı modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2010 topuklu ayakkabı modelleri kışlık topuklu ayakkabı kışlık modelleri ayakkabılar 2010 Bayanların mutlaka hayatları içerisinde geçirmiş olduğu özel gün ve geceler mutlaka vardır ve bu özel günlerde giydiğiniz abiyelerin altına onlara uygun genelde abiye kıyafetleri tamamlayan yüksek topuklu ayakkabılardır.
    Ben şahsen çok rahat edemesemde yüksek topuklu ayakkabılarla dediğim gibi yeri geldiği zaman mecburda olsan mutlaka giydiğim bir tarz ve en azından her türlü htimale karşılık ayakkabı dolabımda yazlık ve kışlık modellerde mutlaka bulundurduğum bir tarz:)

Senenin yüksek topuklu modellerine baktığımızda topukları bayağı incelmiş görüyoruz kızlar.

Moda firmalarının her zevke uygun olarak ürettiği ayakkabıları artık hemen hemen tüm ayakkabı mağazalarında istediğimiz renklerde bulabiliyoruz.Şimdi sizleri 2010 senesinin yüksek topuk modasıyla başbaşa bırakıyorum :tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    vavvv hem çok güzel hemde çok seksi bu ayakkabılar bayıldım tam benlik emeğine sağlık canım:)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bayanların mutlaka hayatları içerisinde geçirmiş olduğu özel gün ve geceler mutlaka vardır ve bu özel günlerde giydiğiniz abiyelerin altına onlara uygun genelde abiye kıyafetleri tamamlayan yüksek topuklu ayakkabılardır.
    Melekler Mekanı - 2010 senesinin modası yüksek topuklu ayakkabı modelleri
    Ben şahsen çok rahat edemesemde yüksek topuklu ayakkabılarla dediğim gibi yeri geldiği zaman mecburda olsan mutlaka giydiğim bir tarz ve en azından her türlü htimale karşılık ayakkabı dolabımda yazlık ve kışlık modellerde mutlaka bulundurduğum bir tarz:)

Senenin yüksek topuklu modellerine baktığımızda topukları bayağı incelmiş görüyoruz kızlar.

Moda firmalarının her zevke uygun olarak ürettiği ayakkabıları artık hemen hemen tüm ayakkabı mağazalarında istediğimiz renklerde bulabiliyoruz.Şimdi sizleri 2010 senesinin yüksek topuk modasıyla başbaşa bırakıyorum :tik:

Mükemmell yaa

4. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

bu hoşafıma gitti

emeğine sağlık canım

5. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben spora alıştım topuklu giyemiyorum ayaklarım ağrıyor

6. vildan88

vildan88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bende bunu çok beğendim sade ve hoş

7. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    beyaz olan ve yanındaki puanlılar çok çok çok şıııık, hepsini istiyorummmmm :) :) teşekkürler paylaşım icin....

8. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu çok beğendim :)
    Teşekkürler paylaşım için adminim. :)

9. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

güsseeel

güzel çok hoşş tam bana göre bravoooo beni şaşırttınız :)

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    burdakiler pek hos değil :S

11. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

12. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bence biraz eski modeller hoş

13. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

14. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ne kadar güzel olursa olsun bu kadar ince topuk giyemiyorum :(

2010 senesinin modası yüksek topuklu ayakkabı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2010 Topuklu Ayakkabı Modelleri

önü kapalı topuklu ayakkabı modelleri 2010 topuklu ayakkabı modelleri 2010 ayakkabılar ve fiyatları Her kadının en büyük tutkusu ayakkabılar... Yani en azından benim öyle :D:D Melekler öpücük burun denilen önü açık ayakkabı modelleri 2010 yılında da moda olacak özellikle yüksek topuklu ayakkabı sevenlerin çok hoşuna gidecek 2010 yılı topuklu ayakkabı modellerini beğeninize sunuyorum arkadaşlar...
  2. 2011 Yüksek Topuklu Ayakkabı modelleri

2011 Yüksek Topuklu Ayakkabı modelleri

genç kız topuklu ayakkabı modelleri genç topuklu ayakkabı modelleri 2011 2011 kız Birbirinden güzel topuklu şık ve yeni ayakkabı modelleri...Hepsi 2011 trendleri arasında...
  3. 2011 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

2011 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

yüksek topuklu ayakkabı modelleri en güzel topuklu ayakkabı modelleri 2011 2011 yüksek [B]Ayakkabı tercihinizde yüksek topuklu modelleri tercih ediyorsanız ve bu konuda kendinize güveniyorsanız sizlere 2011 yılının en moda yüksek topuklu ayakkabı modellerinden seçtiğimiz örnekleri sunuyorum.
  4. Yüksek topuklu ayakkabı modelleri 2012

Yüksek topuklu ayakkabı modelleri 2012

Yüksek topuklu ayakkabı modellerini bir çok kişi ihtişamlı ve güzel görünümü için kullanırken, bir çok kişide göründüğünden daha uzun görünmek için kullanır. Fakat kim nasıl kullanırsa, kullansın. Giymeyi bilen ve kendine yakıştırmayı başaran herkese, farklı bir görünüm kazandırıyor yüksek topuklu ayakkabılar.
  5. 2014 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

2014 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

2014 ayakkabı modelleri, 2014 topuklu ayakkabı modelleri, topuklu ayakkabı modelleri Sanırım ayakkabıya düşkün olmayan bayan yoktur. Biz bayanlar hemen hemen her kıyafetimize göre ayakkabı dolabın da her renk ve modelden ayakkabıyı bulundurmaya gayret ederiz. Özellikle çalışan bayanların buna daha çok ihtiyacı vardır. Klasik giyimin altına topuklu bir ayakkabı modeli ile bütünlük sağlıyacağı...

Sayfayı Paylaş