gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2010 sonbahar/kış deri ceket modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

deri mont modelleri deri ceket modelleri 2010 mont kısa ceket kısa Derinin asla modasının geçmeyeceği kanısındayım eminim sizlerde benim gibi düşünüyorsunuzdur.Her sezon farklı çizgilerle ve modellerle çıksada karşımıza her sezon moda firmalarının vazgeçemediği bir seçim
    özellikle mini deri ceketler genç kızlar tarafından çok tercih edilen bir model.Mini eteklerin yada jeansların üzerine gerçekten çok hoş duran bir seçim .

Serin havalarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu deri ceket modelleriyle her daim şıklığı yakalamanız mümkün kızlar.Şimdi hep beraber yeni sezon deri ceket modellerine birlikte göz atalım

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller ya sağol

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bu hoşmuşş:)paylaşım için teşekkürler

4. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
  5. asya yaka

asya yaka Forum Okuru

Sondan iki ceket mutismis ama admin bana yardim eder misin ben de crket alicam da o son iki ceketin markasini ogrenebilit misiyim admin ??

2010 sonbahar/kış deri ceket modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008-2009 Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri

2008-2009 Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri

2009 deri çeket modelleri deri ceket modelleri mango ceket markaları mont markaları
  2. 2009-2010 Sonbahar-Kış Deri Ceket Kombinosyanları

2009-2010 Sonbahar-Kış Deri Ceket Kombinosyanları

2010 deri ceket 2010 deri ceket modelleri çeketler mont Deri ceketler sonbahar ve kış mevsiminin vazgeçilmez giysilerindendir...Hem spor hem klasik olarak kullanabilen deri ceketlerden her bayanın dolabında mutlaka bulunur...Deri ceket giymeyi seven ama bir türlü nasıl giyeceğini bilemeyen bayanlara özel tava rengi deri ceket ve birbirinden güzel kombinasyonları :tik:
  3. Chanel Sonbahar-Kış 2009/2010 Çanta modelleri

Chanel Sonbahar-Kış 2009/2010 Çanta modelleri

2010 canta modelleri 2009 2010 canta modelleri kış çanta chanel çanta Bir bayanın olmazsa olmazlarından biridir çantalar. Kişinin ihtiyacına ve zevkine göre renkleri ve ebatları değişmekte olsada ortak bir sonuç tüm bayanlar az çok ihtiyaçlarını mutlaka koyar çantalarına. Kıyafetlerine göre de renk ve model olarak ta bazen farklılıklar içersede son yıllarda özellekle herkesin tercih ettiği...
  4. Armine 2010 Sonbahar – Kış Eşarp Modelleri

Armine 2010 Sonbahar – Kış Eşarp Modelleri

armine 2010 sonbahar kış armine 2010 tesettür 2008 2009 sonbahar kış modelleri 2008 2009 modelleri giyim mankeni kim Armine 2010 Sonbahar – Kış Eşarp Modelleri
  5. 2010 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

2010 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş