gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

2010 Sonbahar-Kış Modası Payetlerle Işıl Işıl

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Parıltı kıyafetlerden hoşlananlar için 2010 senesi sizin gibileri düşünerek yepyeni kreasyonlar hazırladılar ürünlerinde bol bol parıltıyı ekleyen ve renkleri ışıltıyı ön plana çıkaran moda firmaları ürünlerini çoktan kış sezonu için ünlü markaların vitrinlerinde yerini alması adına yolladı bile Bu yeni koleksiyondan şimdi bazı örnekler vermek istiyorum sizlere eğer sizlerde ışıltılı ve parıltılı kıyafetlerden hoşlanıyorsanız bol bol mağazalarda bulabileceksiniz kızlar:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Adminim bu tarz acayip hoşuma gitti. :) Parlak parlak çok hoşlar hepsi.
    Ellerine sağlık.

3. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Bunu beğendim bende

2010 Sonbahar-Kış Modası Payetlerle Işıl Işıl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cildiniz Kışında Işıldasın

Cildiniz Kışında Işıldasın

Kış boyunca harika hissetmek için kendinize zaman ayırın ve kendinizi şımartmayı unutmayın. En kötü hissettiğiniz anda bile aynaya bakarak şunu sorun kendinize: Ayna ayna söyle bana, var mı benden daha güzel bu dünyada? Bütün kadınlar sonsuz güzelliğe sahip olmak ister. Masallarda güzel prenseslerin, dünya mitolojilerinde güzel kadınların hikâyeleri anlatılır durur. En güzel şarkılar...
  2. 2010 Sonbahar-kış modası

2010 Sonbahar-kış modası

yargıcı 2010 sonbahar yargıcı 2010 kış indirim indirim 2010 Sonbahar-kış modasında vücudu tamamen saran streç kot pantolonlar ön plana çıkıyor. Moda her zaman günlük hayata uyum sağlamıyor. Ancak 34 beden kadınların giyebileceği streç pantolonları beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Zevkler ve renkler tartışılmaz diyerek 2010 streç kot pantolon modelleri.
  3. 2009-2010 Sonbahar-Kış Modası

2009-2010 Sonbahar-Kış Modası

2009-2010 Sonbahar-Kış sezonunda neler olacak merak ediyorsanız hep birlikte bakalım arkadaşlarım :tik:
  4. Kışın cildiniz ışıldasın!

Kışın cildiniz ışıldasın!

Kış mevsimi bazı deri hastalıkların ortaya çıkmasına neden oluyor. Peki kış aylarında cilt sağlığımızı korumak için neler yapmalıyız? Fizyolojik ve ruhsal etkilenmeye maruz kalmış, ışıltısı azalmış, kurumuş, kalınlaşmış, kaşınan, kızaran, kepeklenen deriye sahip olmamak için neler yapmalıyız. Yani yaz dönemindeki bakımdan daha farklı olarak bir bakım yapmalı mıyız? Kesinlikle evet. Öncelikle...

Sayfayı Paylaş