gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

2010 Sonbahar Tayt Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

tayt modelleri tayt pantolon modelleri 2010 Taytları her mevsim çok severim yazın mini etek altına kışın çizme içine sonbaharda da nasıl isterseniz... :D Velhasıl her mevsim giyilebilir bence.Hele bu modeller gerçekten çok güzel bakın...

Yüksek topuklarla da daha bi güzel olmuşlar :D

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar da çok güzel ama ben pantolon görünümlü olan modelleri daha çok seviyorum...
    bende kullanıyorum çok rahat....bnm ki koyu renk kot gibi :)
    ama tayt :D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Taytla aram pek iyi sayılmaz.. yani kısacası hoşlanmıyorum tayt giymekten... ama ablam tayt hastasıııı.... ne kadarda tayt alsa doymaz....

2010 Sonbahar Tayt Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Armine 2010 Sonbahar – Kış Eşarp Modelleri

Armine 2010 Sonbahar – Kış Eşarp Modelleri

armine 2010 sonbahar kış armine 2010 tesettür 2008 2009 sonbahar kış modelleri 2008 2009 modelleri giyim mankeni kim Armine 2010 Sonbahar – Kış Eşarp Modelleri
  2. 2010 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

2010 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Converse 2010 Sonbahar Modelleri

Converse 2010 Sonbahar Modelleri

converse 2010 modelleri converse 2010 sonbahar sonbahar kış Converse'nin 2010 Sonbaharı için hazırladığı ayakkabı modelleri görücüye çıktı kızlar...Herzamanki Converse kalitesi ve şıklığı 2010 Sonbahar modellerindede de var...İşte karşınızda Converse 2010 Sonbahar Modelleri:tik:
  4. 2010 sonbahar çanta modelleri

2010 sonbahar çanta modelleri

2010 sonbahar çanta modelleri ltb çanta modelleri 2010 sonbahar bayan çanta modellerini sizlerle paylaşıyorum.Bi bayanın en vazgeçilmez gerekli aksesuarlarından biri olan çantalardan işte sizin için seçtiğim modeller
  5. 2014-2015 sonbahar kış tayt modelleri

2014-2015 sonbahar kış tayt modelleri

2014 tayt modelleri,2015 tayt modelleri,deri tayt modelleri,desenli tayt modelleri,en şık tayt modelleri,değişik tayt modelleri hakkında bilgiler 2014-2015 sonbahar kış sezonunda taytlar yine çok moda.Tayt kombinleri spor ve salaş giyinenler için her zaman iyi bir kurtarıcıdır.2015 kışında kadife,deri desenli taytlarla kot ve biker ceketlerle kombinlenmiş tarzlara şahit olacağız.File...

Sayfayı Paylaş