gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

2010 takı modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

2010 takı modelleri 2010 takı modası takıları modelleri takılar 2010 da kıyafetlere ayakkabılara değişiklik geldiği gibi takılara muhteşem bi değişiklik geliyor..işte o muhteşem değişiklikler sizlerle..

2. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

2010 takı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Takı Modelleri ( Hepsi muhteşem mutlaka bakmalısınız)

2010 Takı Modelleri ( Hepsi muhteşem mutlaka bakmalısınız)

Nasıl ki modanın bir zamanı varsa takıların da bir sezonları var. Bakın arkadaşlarım işte 2010 model takılar. Ben kendi görüşlerimi bildirecek olursam ilk gördüğümde pcye ağzı açık bakakalmışım :D:D Hepsi birbirinden harika ve muhteşem, dehşet, şaheser,mükemmel:D:D:D Nu kadar güzel söz yeterli herhalde yoksa sayfayı sırf övgüyle doldurucam :D...
  2. Topshop 2010 takı koleksiyonu

Topshop 2010 takı koleksiyonu

takı koleksiyonları 2010 takı koleksiyonu koleksiyonu Melişlerim hepiside bir birinden güzel Topshop takı modelleri burda:)
  3. 2010 Bebeklerine 2010 Model Bebekler

2010 Bebeklerine 2010 Model Bebekler

Bu nasıl bir başlık yahu dediğinizi duyar gibi oluyorum meleklerim ama konuma cuk oturan bir başka başlık bulamadım vallahi.Zaten birazdan görünce siz de anlayacaksınız :D 2010 yılında dünyaya gelecek olan minik meleklerimize ya da daha önceleri dünyaya gelmiş 0-7(hatta daha da çıkabilir bence)yaş grup çocukları ve bebeklerei için bu özel ve çok güzel oyuncak bebekleri tasarlamışlar.Bence...
  4. 2010-2011 takı modelleri

2010-2011 takı modelleri

takı modelleri 2011 2011 takılar takı modelleri takıları takılar Takılar üzerine aradığınız herşey burada melekler. Beğeneceğinizden eminin buyrun...
  5. Modern Nevresim Takımı Modelleri

Modern Nevresim Takımı Modelleri

Modern Nevresim Takımı Modelleri En Yeni Nevresim Takımı Modelleri Yeni Sezon Nevresim Takımları Yatak odası dekorasyonlarınızda renkli ve cıvıltılı görünüm zenginlikleri yakalama arzusu içinde şiseniz bir an önce aşağıya eklemiş olduğum modern görünümlü yatak odası dekorasyonlarında gördüğünüz nevresim takımlarını alarak işe koyulabilirsiniz. Siyah- beyaz, sade, pembe, kırmızı, sarı, yeşil...

Sayfayı Paylaş